Porslin av Hög Kvalitet för alla vardagar, fester eller som presenter

Utforska vårt exklusiva sortiment av porslin hos Torebrings. Vi erbjuder ett brett utbud av eleganta och funktionella porslin för alla tillfällen och stilar. Från vardagsmåltider till festliga tillställningar, vårt porslin kommer att lyfta din matupplevelse till nästa nivå. Upptäck våra kollektioner idag och låt oss hjälpa dig att skapa minnen vid middagsbordet.




ARABIA MUMIN PORSLIN
11 produkter


BBM ARES PORSLIN
7 produkter






EXXENT ATEN PORSLIN
1 produkter



EXXENT DELFI PORSLIN
6 produkter

EXXENT EROS PORSLIN
3 produkter


EXXENT LETHO PORSLIN
6 produkter



EXXENT ZEUS PORSLIN
8 produkter




IITTALA TEEMA PORSLIN
6 produkter















ROSTI MODULA
1 produkter

SAGAFORM CAFÉ
24 produkter

SAGAFORM COFFEE & MORE
38 produkter

SAGAFORM DITTE
7 produkter


























































XANTIA DURO PORSLIN
9 produkter




XANTIA MUGGAR PORSLIN
9 produkter


XANTIA PALMA PORSLIN
2 produkter

XANTIA PARIS PORSLIN
2 produkter



XANTIA QUADRO PORSLIN
9 produkter


XANTIA RIMINI PORSLIN
1 produkter



XANTIA VERONA PORSLIN
3 produkter

Ring oss direkt!

Carina Torebring Carina Torebring
Order, kundservice
carina@torebrings.se
0380-478 84
Malin Hellström Malin Hellström
Internetorder, kundservice
malin@torebrings.se
0380-478 80
Stefan Grip Stefan Grip
Kaffe- Varuautomater
stefan@torebrings.se
0380-478 81
Daniel Hallgren Daniel Hallgren
Kaffe- Varuautomater
daniel@torebrings.se
0380-478 87
Niklas Torebring Niklas Torebring
Inköp, logistik, IT
niklas@torebrings.se
0380-478 82
Matts Torebring Matts Torebring
Senior
matts@torebrings.se
0380-478 83
Birgitta Torebring Birgitta Torebring
Växel, ekonomi
birgitta@torebrings.se
Växel: 0380-478 80

Support Maskiner

Kristoffer Fyhr Kristoffer Fyhr
Serviceansvarig Automater
service@torebrings.se
0380-478 88