Engångsartiklar för alla tillfällen

Diskmaskin är bortkopplad, ett nytt kök installeras, vad skulle du göra utan engångsartiklar? På jobbet dukar du till fest, du bjuder på en välkomstdrink i fina engångsglas, vad skulle du göra utan fina dukar, bestick & glas? Hur skulle det vara att duka utan matchande servetter? Maten som blev över behöver skyddas med folie i kylen. Kanske är det bara en vanlig vardag och alla hämtar kaffe i sin engångsmugg. Här finner du allt du behöver; engångstallrikar, engångsbestick, engångsdukar, muggar, servetter, servettdispenser och ljus.


Ring oss direkt!

Carina Torebring Carina Torebring
Order, kundservice
carina@torebrings.se
0380-478 84
Malin Hellström Malin Hellström
Internetorder, kundservice
malin@torebrings.se
0380-478 80
Stefan Grip Stefan Grip
Kaffe- Varuautomater
stefan@torebrings.se
0380-478 81
Daniel Hallgren Daniel Hallgren
Kaffe- Varuautomater
daniel@torebrings.se
0380-478 87
Niklas Torebring Niklas Torebring
Inköp, logistik, IT
niklas@torebrings.se
0380-478 82
Matts Torebring Matts Torebring
Senior
matts@torebrings.se
0380-478 83
Birgitta Torebring Birgitta Torebring
Växel, ekonomi
birgitta@torebrings.se
Växel: 0380-478 80

Support Maskiner

Kristoffer Fyhr Kristoffer Fyhr
Serviceansvarig Automater
service@torebrings.se
0380-478 88