Torebrings - Kontakta oss

Torebrings Grossist AB
Stigbergsvägen 7
 
578 33 ANEBY

Telefon: 0380-478 80
E-post: info@torebrings.se
Karta: Här finns vi!

Öppettider hämtlager, utställning, växel:
Måndag - Torsdag 7:00 - 17:00
Fredag 7:00 - 15:00

Vänligen uppge inga känsliga personuppgifter i mail, se vår integritetspolicy.

Bankgiro: 5962-7448
Plusgiro: 32 72 72-1
Swish: 123 079 51 95

BIC/SWIFT: NDEASESS
IBAN: SE5330 0000 0003 0621 7010 09
Org. nr: 556506-6783 • VAT-nr: SE556506678301

Följ oss på:
FacebookInstagramLinkedIn

Ansvarig utgivare:
Niklas Torebring för www.torebrings.se


Alltid glada miner när du är kund hos oss...

Här har vi samlat den viktigaste informationen för att hjälpa dig som kund att enkelt komma igång med beställningar samt få hjälp med er utrustning: Välkommen


Matts TorebringMatts Torebring
Senior
Kaffebryggare, Glas & Porslin
matts@torebrings.se
0380-478 83
070-840 12 05
Stefan GripStefan Grip
Operativ chef
Försäljning Kaffe- & varuautomater
stefan@torebrings.se
0380-478 81
070-311 98 25
Daniel HallgrenDaniel Hallgren
Försäljningsansvarig Vending
Försäljning Kaffe- & varuautomater
daniel@torebrings.se
0380-478 87
070-578 25 73
Carina TorebringCarina Torebring
Försäljning
Order, kundservice
carina@torebrings.se
0380-478 84
070-544 19 68
Malin HellströmMalin Hellström
Försäljning
Internetorder, kundservice
malin@torebrings.se
0380-478 80
070-360 03 84
Birgitta TorebringBirgitta Torebring
Ekonomi
Växel, kundservice
birgitta@torebrings.se
Växel 0380-478 80
073-695 25 47
Anna-Ida Franzén WallinAnnaida Franzén Wallin
Kundservice, masterdata

annaida@torebrings.se
0380-478 85
070-360 04 31
Niklas TorebringNiklas Torebring
Inköpsansvarig, VD
Inköp, logistik, IT & försäljning
niklas@torebrings.se
0380-478 82
070-798 26 42
Henric AhnstedtHenric Ahnstedt
Inköp & masterdata

henric@torebrings.se
070-979 19 39
Kristoffer FyhrKristoffer Fyhr
Serviceansvarig & teknisk support
kristoffer@torebrings.se
073-322 31 44
Service direkt 0380-478 88
service@torebrings.se
Mikael WibergMikael Wiberg
Servicetekniker

mikael.wiberg@torebrings.se
073-322 31 45
Robin KarlssonRobin Karlsson
Servicetekniker - Operating

robin@torebrings.se
072-728 21 77
Fredrik JohanssonFredrik Johansson
Servicetekniker

fredrik@torebrings.se
072-531 57 77

Martin BlixtMartin Blixt
Servicetekniker - Operating

martin.blixt@torebrings.se
070-331 46 62
Erik GustafssonErik Gustafsson
Servicetekniker

erik@torebrings.se
073-322 80 57
Simon ClaessonSimon Claesson
Hygientekniker

simon@torebrings.se
073-088 99 33
Mikaela PeterssonMikaela Petersson
Operating

mikaela@torebrings.se
070-255 89 89
Jonathan DownieJonathan Downie
Servicetekniker

jonathan@torebrings.se
070-400 37 79
Madeleine BengtssonMadeleine Bengtsson
Logistic

madeleine@torebrings.se
0380-478 86
Valentin KällnerValentin Källner
Logistic

valentin@torebrings.se
0380-478 86
Jessika BengtssonJessika Bengtsson
Logistic

jessika@torebrings.se
0380-478 86

Ring oss direkt!

Carina Torebring Carina Torebring
Order, kundservice
carina@torebrings.se
0380-478 84
Malin Hellström Malin Hellström
Internetorder, kundservice
malin@torebrings.se
0380-478 80
Stefan Grip Stefan Grip
Kaffe- Varuautomater
stefan@torebrings.se
0380-478 81
Daniel Hallgren Daniel Hallgren
Kaffe- Varuautomater
daniel@torebrings.se
0380-478 87
Niklas Torebring Niklas Torebring
Inköp, logistik, IT
niklas@torebrings.se
0380-478 82
Matts Torebring Matts Torebring
Senior
matts@torebrings.se
0380-478 83
Birgitta Torebring Birgitta Torebring
Växel, ekonomi
birgitta@torebrings.se
Växel: 0380-478 80

Support Maskiner

Kristoffer Fyhr Kristoffer Fyhr
Serviceansvarig Automater
service@torebrings.se
0380-478 88