Villeroy & Boch Manufacture Gris Mugg, Pizzatallrik, Espressokopp, Skål

1042319651
À-pris: 255,25 kr = 1 st
Förp.pris: 1.531,50 kr = 6*1 st
Förp. 6*1 st
Lager: 4 innerförp.
Utgår när slutsåld
1042312536
À-pris: 277,50 kr = 1 st
Förp.pris: 1.665,00 kr = 6*1 st
Förp. 6*1 st
Lager: 10 innerförp.
Utgår när slutsåld
1042312640
À-pris: 255,25 kr = 1 st
Förp.pris: 1.531,50 kr = 6*1 st
Förp. 6*1 st
Lager: 2 innerförp.
Utgår när slutsåld
1042312620
À-pris: 277,50 kr = 1 st
Förp.pris: 1.665,00 kr = 6*1 st
Förp. 6*1 st
Lager: 2 innerförp.
Utgår när slutsåld

Ring oss direkt!

Carina Torebring Carina Torebring
Order, kundservice
carina@torebrings.se
0380-478 84
Malin Hellström Malin Hellström
Internetorder, kundservice
malin@torebrings.se
0380-478 80
Stefan Grip Stefan Grip
Kaffe- Varuautomater
stefan@torebrings.se
0380-478 81
Daniel Hallgren Daniel Hallgren
Kaffe- Varuautomater
daniel@torebrings.se
0380-478 87
Niklas Torebring Niklas Torebring
Inköp, logistik, IT
niklas@torebrings.se
0380-478 82
Matts Torebring Matts Torebring
Senior
matts@torebrings.se
0380-478 83
Birgitta Torebring Birgitta Torebring
Växel, ekonomi
birgitta@torebrings.se
Växel: 0380-478 80

Support Maskiner

Kristoffer Fyhr Kristoffer Fyhr
Serviceansvarig Automater
service@torebrings.se
0380-478 88