Torebrings kampanjtidning - extratipset fyllt med kampanjpriser och nyheter!

extratipset 23-31 2024 Torebrings Grossist AB

Läs snabbvisande pdf med extratipsets alla nyheter och kampanjer v. 23-31, 2024

I vår digitala kampanjtidning extratipset erbjuder vi ett stort antal produkter för ditt företags fikapaus och mellanmål.
Klicka på artikelnumren i extratipset så kommer du direkt till produkten för beställning.
Det finns alltid något som passar alla till kampanjpriser.

Ring oss direkt!

Carina Torebring Carina Torebring
Order, kundservice
carina@torebrings.se
0380-478 84
Malin Hellström Malin Hellström
Internetorder, kundservice
malin@torebrings.se
0380-478 80
Stefan Grip Stefan Grip
Kaffe- Varuautomater
stefan@torebrings.se
0380-478 81
Daniel Hallgren Daniel Hallgren
Kaffe- Varuautomater
daniel@torebrings.se
0380-478 87
Niklas Torebring Niklas Torebring
Inköp, logistik, IT
niklas@torebrings.se
0380-478 82
Matts Torebring Matts Torebring
Senior
matts@torebrings.se
0380-478 83
Birgitta Torebring Birgitta Torebring
Växel, ekonomi
birgitta@torebrings.se
Växel: 0380-478 80

Support Maskiner

Kristoffer Fyhr Kristoffer Fyhr
Serviceansvarig Automater
service@torebrings.se
0380-478 88
test=;