Fat trekantig, Muggar, Skålar, Tallrik flat Iittala Teema

607249
À-pris: 71,75 kr = 1 st
Förp.pris: 430,50 kr = 6*1 st

Förp. 6*1 st

Lager: 6 innerförp.
607253
À-pris: 103,63 kr = 1 st
Förp.pris: 621,75 kr = 6*1 st

Förp. 6*1 st

Lager: 1 innerförp.
Kaffefat ingår ej
607321
À-pris: 134,13 kr = 1 st
Förp.pris: 804,75 kr = 6*1 st

Förp. 6*1 st

Lager: 1 innerförp.
616459
À-pris: 209,13 kr = 1 st
Förp.pris: 1.254,75 kr = 6*1 st

Förp. 6*1 st

Lager: 4 innerförp.
1026242
À-pris: 112,61 kr = 1 st
Förp.pris: 675,67 kr = 6*1 st

Förp. 6*1 st

Lager: 1 innerförp.
Kampanjinfo » Köp »
616252
À-pris: 118,00 kr = 1 st
Förp.pris: 708,00 kr = 6*1 st

Förp. 6*1 st

Lager: 1 innerförp.
616452
À-pris: 125,12 kr = 1 st
Förp.pris: 750,75 kr = 6*1 st

Förp. 6*1 st

Lager: 1 innerförp.
607244
À-pris: 148,37 kr = 1 st
Förp.pris: 890,25 kr = 6*1 st

Förp. 6*1 st

Lager: 4 innerförp.

Ring oss direkt!

Carina Torebring Carina Torebring
Order, kundservice
carina@torebrings.se
0380-478 84
Malin Hellström Malin Hellström
Internetorder, kundservice
malin@torebrings.se
0380-478 80
Stefan Grip Stefan Grip
Kaffe- Varuautomater
stefan@torebrings.se
0380-478 81
Daniel Hallgren Daniel Hallgren
Kaffe- Varuautomater
daniel@torebrings.se
0380-478 87
Niklas Torebring Niklas Torebring
Inköp, logistik, IT
niklas@torebrings.se
0380-478 82
Matts Torebring Matts Torebring
Senior
matts@torebrings.se
0380-478 83
Birgitta Torebring Birgitta Torebring
Växel, ekonomi
birgitta@torebrings.se
Växel: 0380-478 80

Support Maskiner

Kristoffer Fyhr Kristoffer Fyhr
Serviceansvarig Automater
service@torebrings.se
0380-478 88