Eleganta Glas till vardag eller fest. Glas som present eller prydnad.

Här finner du de enklaste vardagsglasen till de mest utsökta festglasen. Duka upp med de läckraste blomvasarna, tillsammans med ljuslyktor och alla faten. Dessutom finner du kostverk till ditt hem, eller som finaste present till brudparet, födelsedagen eller kanske avtackningen.




CAROLINA GYNNING GLAS
105 produkter

DORRE INTERIÖR
8 produkter


EVA SOLO SERVING GLAS
21 produkter

IITTALA GLAS AARNE
1 produkter




KOSTA BODA GLAS BLUES
1 produkter


KOSTA BODA GLAS BRICK
3 produkter

KOSTA BODA GLAS BRUK
11 produkter








KOSTA BODA GLAS GLOBE
1 produkter

KOSTA BODA GLAS KAPPA
6 produkter


KOSTA BODA GLAS LINE
14 produkter









KOSTA BODA GLAS PAGOD
5 produkter


KOSTA BODA GLAS POLAR
5 produkter

KOSTA BODA GLAS POPPY
6 produkter










KOSTA BODA GLAS TWINE
3 produkter


KOSTA BODA GLAS VIVA
4 produkter



KOSTA BODA MEADOW
6 produkter

KOSTA BODA PLAY
8 produkter

LYNGBY GLAS JUVEL
10 produkter



ORREFORS GLAS BEER
5 produkter

ORREFORS GLAS BLOOM
1 produkter

ORREFORS GLAS CARAT
38 produkter

ORREFORS GLAS CITY
11 produkter


ORREFORS GLAS DISCUS
2 produkter

ORREFORS GLAS ENJOY
2 produkter


ORREFORS GLAS FADO
2 produkter

ORREFORS GLAS GLACIAL
1 produkter

ORREFORS GLAS GRACE
3 produkter



ORREFORS GLAS INFORMAL
10 produkter



ORREFORS GLAS MERLOT
6 produkter


ORREFORS GLAS MINGUS
1 produkter

ORREFORS GLAS MORE
20 produkter

ORREFORS GLAS NOBEL
19 produkter

ORREFORS GLAS PEAK
5 produkter


ORREFORS GLAS PLUTO
4 produkter


ORREFORS GLAS PUCK
2 produkter

ORREFORS GLAS PULSE
7 produkter

ORREFORS GLAS SHARE
2 produkter

ORREFORS GLAS SHINE
1 produkter

ORREFORS GLAS SOFIERO
7 produkter

ORREFORS GLAS SQUEEZE
6 produkter

ORREFORS GLAS STREET
10 produkter


SAGAFORM CLUB
4 produkter

SAGAFORM SAGA GLAS
7 produkter

SORTIMENT GLAS DRYCK
115 produkter



















Ring oss direkt!

Carina Torebring Carina Torebring
Order, kundservice
carina@torebrings.se
0380-478 84
Malin Hellström Malin Hellström
Internetorder, kundservice
malin@torebrings.se
0380-478 80
Stefan Grip Stefan Grip
Kaffe- Varuautomater
stefan@torebrings.se
0380-478 81
Daniel Hallgren Daniel Hallgren
Kaffe- Varuautomater
daniel@torebrings.se
0380-478 87
Niklas Torebring Niklas Torebring
Inköp, logistik, IT
niklas@torebrings.se
0380-478 82
Matts Torebring Matts Torebring
Senior
matts@torebrings.se
0380-478 83
Birgitta Torebring Birgitta Torebring
Växel, ekonomi
birgitta@torebrings.se
Växel: 0380-478 80

Support Maskiner

Kristoffer Fyhr Kristoffer Fyhr
Serviceansvarig Automater
service@torebrings.se
0380-478 88
test=;