Här finner du de mest klassiska enkla vardagsbesticken, till de finaste festbesticken

Här kan du komplettera med en enda gaffel, kniv, eller sked som du saknar för den som råkade följa med ut i sophinken. Kanske vill du ge bort ett helt bestickset till sonen eller dottern i bröllopspresent på deras bröllopsfest? I den ena besticksserien finns alla delar du söker, i den andra mindre. Det kan vara svårt att hitta smörgåsbestick, den ena modellen är för liten, den andra för stor, här hittar du det som passar för just dig.

Du kanke driver café eller restaurang och söker festbestick, eller söker du bara de billigaste kaffeskedar för du vet inte vart de tar vägen. I ditt hem saknar du fräscha besticklådor eller bestickkorgar till restaurangen, här finns vad du söker.


DORRE BESTICK
13 produkter


EXXENT BESTICK ADMIRAL
12 produkter

EXXENT BESTICK BAROCK
9 produkter

EXXENT BESTICK CAPTAIN
22 produkter



EXXENT BESTICK GALANT
13 produkter



EXXENT BESTICK MAJOR
8 produkter

EXXENT BESTICK OPERA
17 produkter

EXXENT BESTICK PARIS
7 produkter


GENSE BESTICK AMO
7 produkter




GENSE BESTICK DOROTEA
11 produkter



GENSE BESTICK FUGA
15 produkter

GENSE BESTICK INDRA
6 produkter





GENSE BESTICK OXFORD
14 produkter

GENSE BESTICK PANTRY
9 produkter

GENSE BESTICK RANKA
10 produkter

GENSE BESTICK REJKA
8 produkter



GENSE BESTICK THEBE
4 produkter


GENSE BESTICK TWIST
10 produkter





























Ring oss direkt!

Carina Torebring Carina Torebring
Order, kundservice
carina@torebrings.se
0380-478 84
Malin Hellström Malin Hellström
Internetorder, kundservice
malin@torebrings.se
0380-478 80
Stefan Grip Stefan Grip
Kaffe- Varuautomater
stefan@torebrings.se
0380-478 81
Daniel Hallgren Daniel Hallgren
Kaffe- Varuautomater
daniel@torebrings.se
0380-478 87
Niklas Torebring Niklas Torebring
Inköp, logistik, IT
niklas@torebrings.se
0380-478 82
Matts Torebring Matts Torebring
Senior
matts@torebrings.se
0380-478 83
Birgitta Torebring Birgitta Torebring
Växel, ekonomi
birgitta@torebrings.se
Växel: 0380-478 80

Support Maskiner

Kristoffer Fyhr Kristoffer Fyhr
Serviceansvarig Automater
service@torebrings.se
0380-478 88