Köksutrustning & Köksgeråd som fyller sin funktion!

Söker du efter köksutrustning och köksgeråd som fyller sin funktion på fler än ett plan? Då har du kommit helt rätt!
Hos oss på Torebrings hittar du såväl det funktionella som det estetiskt tilltalande. Samtliga av våra produkter håller mycket hög kvalitet och gör jobbet i köket så mycket enklare. Våra produkter tillgodoser dessa krav och det är inte särskilt förvånande att vårt sortiment av köksutrustning och köksgeråd är ett självklart val för företag.

Bland våra varumärken finns bland andra:
GASTRO MAX, FISKARS, NORDEN, IITTALA, SAGAFORM, HALLINS, MERX TEAM, EXXCENT, GENSE, HACKMAN, NORDISKA PLAST. Vår köksutrustning och våra köksgeråd för företag håller vad de lovar! Självklart säljer vi våra kvalitetsprodukter även till privatpersoner.

Ta gärna kontakt med oss om du har frågor eller funderingar som rör några av våra produkter. Varmt välkommen!


Ring oss direkt!

Carina Torebring Carina Torebring
Order, kundservice
carina@torebrings.se
0380-478 84
Malin Hellström Malin Hellström
Internetorder, kundservice
malin@torebrings.se
0380-478 80
Stefan Grip Stefan Grip
Kaffe- Varuautomater
stefan@torebrings.se
0380-478 81
Daniel Hallgren Daniel Hallgren
Kaffe- Varuautomater
daniel@torebrings.se
0380-478 87
Niklas Torebring Niklas Torebring
Inköp, logistik, IT
niklas@torebrings.se
0380-478 82
Matts Torebring Matts Torebring
Senior
matts@torebrings.se
0380-478 83
Birgitta Torebring Birgitta Torebring
Växel, ekonomi
birgitta@torebrings.se
Växel: 0380-478 80

Support Maskiner

Kristoffer Fyhr Kristoffer Fyhr
Serviceansvarig Automater
service@torebrings.se
0380-478 88