Pillivuyt Sancerre Pastatallrik, Skål, Tallrik, Kaffekopp

522214
À-pris: 98,37 kr = 1 st
Förp.pris: 590,25 kr = 6*1 st

Förp. 6*1 st

Lager: 5 innerförp.
512218
À-pris: 143,00 kr = 1 st
Förp.pris: 858,00 kr = 6*1 st

Förp. 6*1 st

Lager: 5 innerförp.
232226
À-pris: 264,50 kr = 1 st
Förp.pris: 793,50 kr = 3*1 st

Förp. 3*1 st

Lagerinfo…
232228
À-pris: 325,37 kr = 1 st
Förp.pris: 976,12 kr = 3*1 st

Förp. 3*1 st

Lagerinfo…
232231
Förp.pris: 370,00 kr

Förp. 1*1 st

Lagerinfo…
262209
À-pris: 98,37 kr = 1 st
Förp.pris: 1.180,50 kr = 12*1 st

Förp. 12*1 st

Lagerinfo…
172213
À-pris: 187,75 kr = 1 st
Förp.pris: 2.253,00 kr = 12*1 st

Förp. 12*1 st

Lager: 12 innerförp.
1722152
À-pris: 482,63 kr = 2 st
Förp.pris: 1.447,88 kr = 3*2 st

Jmf.pris: 241,31 kr/st
Förp. 3*2 st

Lager: 26 innerförp.
172215
À-pris: 241,38 kr = 1 st
Förp.pris: 1.448,25 kr = 6*1 st

Förp. 6*1 st

Lager: 9 innerförp.
202222
À-pris: 187,75 kr = 1 st
Förp.pris: 1.126,50 kr = 6*1 st

Förp. 6*1 st

Lager: 2 innerförp.
212217
À-pris: 119,75 kr = 1 st
Förp.pris: 718,50 kr = 6*1 st

Förp. 6*1 st

Lagerinfo…
212220
À-pris: 150,12 kr = 1 st
Förp.pris: 900,75 kr = 6*1 st

Förp. 6*1 st

Lager: 8 innerförp.
2122223
À-pris: 412,87 kr = 3 st
Förp.pris: 1.238,62 kr = 3*3 st

Jmf.pris: 137,62 kr/st
Förp. 3*3 st

Lager: 2 innerförp.
Ersätts av 212222
212222
À-pris: 173,37 kr = 1 st
Förp.pris: 1.040,25 kr = 6*1 st

Förp. 6*1 st

Lager: 6 innerförp.
212224
À-pris: 196,63 kr = 1 st
Förp.pris: 1.179,75 kr = 6*1 st

Förp. 6*1 st

Lagerinfo…
212226
À-pris: 218,13 kr = 1 st
Förp.pris: 1.308,75 kr = 6*1 st

Förp. 6*1 st

Lager: 4 innerförp.
2122283
À-pris: 575,63 kr = 3 st
Förp.pris: 1.726,88 kr = 3*3 st

Jmf.pris: 191,88 kr/st
Förp. 3*3 st

Lager: 2 innerförp.
Ersätts av 212228
212228
À-pris: 241,38 kr = 1 st
Förp.pris: 1.448,25 kr = 6*1 st

Förp. 6*1 st

Lager: 13 innerförp.
212231
À-pris: 346,75 kr = 1 st
Förp.pris: 1.040,25 kr = 3*1 st

Förp. 3*1 st

Lager: 1 innerförp.

Ring oss direkt!

Carina Torebring Carina Torebring
Order, kundservice
carina@torebrings.se
0380-478 84
Malin Hellström Malin Hellström
Internetorder, kundservice
malin@torebrings.se
0380-478 80
Stefan Grip Stefan Grip
Kaffe- Varuautomater
stefan@torebrings.se
0380-478 81
Daniel Hallgren Daniel Hallgren
Kaffe- Varuautomater
daniel@torebrings.se
0380-478 87
Niklas Torebring Niklas Torebring
Inköp, logistik, IT
niklas@torebrings.se
0380-478 82
Matts Torebring Matts Torebring
Senior
matts@torebrings.se
0380-478 83
Birgitta Torebring Birgitta Torebring
Växel, ekonomi
birgitta@torebrings.se
Växel: 0380-478 80

Support Maskiner

Kristoffer Fyhr Kristoffer Fyhr
Serviceansvarig Automater
service@torebrings.se
0380-478 88