1483323678
À-pris: 277,50 kr = 1 st
Förp.pris: 1.665,00 kr = 6*1 st
Förp. 6*1 st
Lager: 18 innerförp.
Utgår när slutsåld
1483323688
À-pris: 277,50 kr = 1 st
Förp.pris: 1.665,00 kr = 6*1 st
Förp. 6*1 st
Lager: 18 innerförp.
Säsongsvara jul
1483323679
À-pris: 277,50 kr = 1 st
Förp.pris: 1.665,00 kr = 6*1 st
Förp. 6*1 st
Lager: 18 innerförp.
Utgår när slutsåld
1483323632
Förp.pris: 333,25 kr
Förp. 1*1 st
Lager: 12 förp.
Utgår när slutsåld
1483323633
Förp.pris: 333,25 kr
Förp. 1*1 st
Lager: 12 förp.
Utgår när slutsåld
1483323634
Förp.pris: 277,50 kr
Förp. 1*1 st
Lager: 12 förp.
Säsongsvara jul
1483323614
Förp.pris: 388,88 kr
Förp. 1*1 st
Lager: 6 förp.
Säsongsvara jul
1483323635
Förp.pris: 333,25 kr
Förp. 1*1 st
Lager: 10 förp.
Säsongsvara jul
1483323615
Förp.pris: 388,88 kr
Förp. 1*1 st
Lager: 11 förp.
Säsongsvara jul
1483323718
Förp.pris: 388,88 kr
Förp. 1*1 st
Lager: 9 förp.
Säsongsvara jul
1483323601
Förp.pris: 556,00 kr
Förp. 1*1 st
Säsongsvara jul
Beställningsbar senare
1483323689
À-pris: 221,88 kr = 1 st
Förp.pris: 1.331,25 kr = 6*1 st
Förp. 6*1 st
Lager: 12 innerförp.
Säsongsvara jul
1483322556
Förp.pris: 388,88 kr
Förp. 1*1 st
Lager: 5 förp.
Säsongsvara jul
1483322211
Förp.pris: 834,38 kr
Förp. 1*1 st
Lager: 7 förp.
Säsongsvara jul

Ring oss direkt!

Carina Torebring Carina Torebring
Order, kundservice
carina@torebrings.se
0380-478 84
Malin Hellström Malin Hellström
Internetorder, kundservice
malin@torebrings.se
0380-478 80
Stefan Grip Stefan Grip
Kaffe- Varuautomater
stefan@torebrings.se
0380-478 81
Daniel Hallgren Daniel Hallgren
Kaffe- Varuautomater
daniel@torebrings.se
0380-478 87
Niklas Torebring Niklas Torebring
Inköp, logistik, IT
niklas@torebrings.se
0380-478 82
Matts Torebring Matts Torebring
Senior
matts@torebrings.se
0380-478 83
Birgitta Torebring Birgitta Torebring
Växel, ekonomi
birgitta@torebrings.se
Växel: 0380-478 80

Support Maskiner

Kristoffer Fyhr Kristoffer Fyhr
Serviceansvarig Automater
service@torebrings.se
0380-478 88