Hyr vattenautomater och vattenmaskiner hos Torebrings

Vi behöver alla dricka mer vatten än vi egentligen gör. Med en vattenautomat eller vattenmaskin hemma eller på jobbet ökar du chanserna betydligt att få i dig tillräckligt med vatten dagligen. Att hyra, köpa eller leasa en vattenautomat eller vattenmaskin till arbetsplatsen är ett enkelt men effektivt sätt att höja såväl trivseln som effektiviteten på jobbet. Välj mellan vanligt eller kolsyrat vatten.

Titta gärna på och inspireras av vår film om friskt kallt gott vatten på jobbet för en optimal dricksvattenlösning.
Torebrings presenterar tillsammans med sin leverantör Escowa filmen "Mötet" vattenautomater.

Varmt välkommen till oss på Torebrings - ditt självklara val när det gäller att hyra, leasa eller köpa vattenautomater!

Ring oss direkt!

Carina Torebring Carina Torebring
Order, kundservice
carina@torebrings.se
0380-478 84
Malin Hellström Malin Hellström
Internetorder, kundservice
malin@torebrings.se
0380-478 80
Stefan Grip Stefan Grip
Kaffe- Varuautomater
stefan@torebrings.se
0380-478 81
Daniel Hallgren Daniel Hallgren
Kaffe- Varuautomater
daniel@torebrings.se
0380-478 87
Niklas Torebring Niklas Torebring
Inköp, logistik, IT
niklas@torebrings.se
0380-478 82
Matts Torebring Matts Torebring
Senior
matts@torebrings.se
0380-478 83
Birgitta Torebring Birgitta Torebring
Växel, ekonomi
birgitta@torebrings.se
Växel: 0380-478 80

Support Maskiner

Kristoffer Fyhr Kristoffer Fyhr
Serviceansvarig Automater
service@torebrings.se
0380-478 88