Eva Solo Green Tools - Mindre plast och mer smak i köket!

Veganer, vegetarianer, flexitarianer och köttätare: välkommen till det gröna köket! Vad som ligger på tallriken är inte så viktigt. Det är istället smaken. Eva Solos nya serie med green tools består av funktionella och hållbara köksredskap som hjälper till att framhäva smaken i de gudomliga grönsakerna. Alla handtag i serien är framtagna i hållbara material, där 50 % av plasten är ersatt av vetefibrer. Green tools är på så sätt en hyllning till nya gröna vanor i köket, och nya hållbara sätt att producera.

531511
À-pris: 186,30 kr = 1 st
Förp.pris: 745,20 kr = 4*1 st

Förp. 4*1 st

Lager: 5 innerförp.
Kampanjinfo » Köp »
531410
À-pris: 186,30 kr = 1 st
Förp.pris: 745,20 kr = 4*1 st

Förp. 4*1 st

Lager: 2 innerförp.
Kampanjinfo » Köp »
502774
À-pris: 311,00 kr = 1 st
Förp.pris: 1.866,00 kr = 6*1 st

Förp. 6*1 st

Lager: 3 innerförp.
Kampanjinfo » Köp »
531529
À-pris: 498,70 kr = 1 st
Förp.pris: 1.994,80 kr = 4*1 st

Förp. 4*1 st

Lager: 3 innerförp.
Kampanjinfo » Köp »
531501
À-pris: 186,30 kr = 1 st
Förp.pris: 745,20 kr = 4*1 st

Förp. 4*1 st

Lager: 2 innerförp.
Kampanjinfo » Köp »
531507
À-pris: 311,00 kr = 1 st
Förp.pris: 1.244,00 kr = 4*1 st

Förp. 4*1 st

Lager: 3 innerförp.
Kampanjinfo » Köp »
531516
À-pris: 311,00 kr = 1 st
Förp.pris: 1.244,00 kr = 4*1 st

Förp. 4*1 st

Lager: 1 innerförp.
Kampanjinfo » Köp »
531425
À-pris: 217,80 kr = 1 st
Förp.pris: 871,20 kr = 4*1 st

Förp. 4*1 st

Lager: 1 innerförp.
Kampanjinfo » Köp »
531522
À-pris: 217,80 kr = 1 st
Förp.pris: 871,20 kr = 4*1 st

Förp. 4*1 st

Lager: 3 innerförp.
Kampanjinfo » Köp »
531422
À-pris: 217,80 kr = 1 st
Förp.pris: 871,20 kr = 4*1 st

Förp. 4*1 st

Lager: 3 innerförp.
Kampanjinfo » Köp »
531413
À-pris: 342,50 kr = 1 st
Förp.pris: 685,00 kr = 2*1 st

Förp. 2*1 st

Lager: 3 innerförp.
Kampanjinfo » Köp »
531428
À-pris: 149,00 kr = 1 st
Förp.pris: 596,00 kr = 4*1 st

Förp. 4*1 st

Lager: 2 innerförp.
Kampanjinfo » Köp »

Ring oss direkt!

Carina Torebring Carina Torebring
Order, kundservice
carina@torebrings.se
0380-478 84
Malin Hellström Malin Hellström
Internetorder, kundservice
malin@torebrings.se
0380-478 80
Stefan Grip Stefan Grip
Kaffe- Varuautomater
stefan@torebrings.se
0380-478 81
Daniel Hallgren Daniel Hallgren
Kaffe- Varuautomater
daniel@torebrings.se
0380-478 87
Niklas Torebring Niklas Torebring
Inköp, logistik, IT
niklas@torebrings.se
0380-478 82
Matts Torebring Matts Torebring
Senior
matts@torebrings.se
0380-478 83
Birgitta Torebring Birgitta Torebring
Växel, ekonomi
birgitta@torebrings.se
Växel: 0380-478 80

Support Maskiner

Kristoffer Fyhr Kristoffer Fyhr
Serviceansvarig Automater
service@torebrings.se
0380-478 88
test=;