Sagaform Billi Köksprodukter

Sagaform Billi är kända för sin högkvalitativa design och funktionalitet. Hos Torebrings erbjuder vi ett brett utbud av Sagaform Billi produkter som passar alla. Produkterna är tillverkade av högkvalitativa material som garanterar hållbarhet och långvarig användning. Våra kunder uppskattar den eleganta designen och användarvänligheten, vilket gör Sagaform Billi till ett populärt val. Ta med dem ut på picknick, i husvagnen eller i båten och avnjut goda dryckeri denna serien. 

5018478
À-pris: 133,87 kr = 2 st
Förp.pris: 803,25 kr = 6*2 st

Jmf.pris: 66,94 kr/st
Förp. 6*2 st

Lagerinfo…
5018492
À-pris: 246,38 kr = 4 st
Förp.pris: 1.478,25 kr = 6*4 st

Jmf.pris: 61,59 kr/st
Förp. 6*4 st

Lagerinfo…
5018482
À-pris: 223,88 kr = 1 st
Förp.pris: 1.343,25 kr = 6*1 st

Förp. 6*1 st

Lagerinfo…
5018483
À-pris: 145,12 kr = 2 st
Förp.pris: 870,75 kr = 6*2 st

Jmf.pris: 72,56 kr/st
Förp. 6*2 st

Lagerinfo…
5018480
À-pris: 133,87 kr = 2 st
Förp.pris: 803,25 kr = 6*2 st

Jmf.pris: 66,94 kr/st
Förp. 6*2 st

Lager: 5 innerförp.
5018477
À-pris: 133,87 kr = 2 st
Förp.pris: 803,25 kr = 6*2 st

Jmf.pris: 66,94 kr/st
Förp. 6*2 st

Lagerinfo…
5018491
À-pris: 246,38 kr = 4 st
Förp.pris: 1.478,25 kr = 6*4 st

Jmf.pris: 61,59 kr/st
Förp. 6*4 st

Lagerinfo…
5018481
À-pris: 167,63 kr = 1 st
Förp.pris: 1.005,75 kr = 6*1 st

Förp. 6*1 st

Lagerinfo…
5018479
À-pris: 145,12 kr = 2 st
Förp.pris: 870,75 kr = 6*2 st

Jmf.pris: 72,56 kr/st
Förp. 6*2 st

Lagerinfo…
5018493
À-pris: 223,88 kr = 4 st
Förp.pris: 1.343,25 kr = 6*4 st

Jmf.pris: 55,97 kr/st
Förp. 6*4 st

Lagerinfo…

Ring oss direkt!

Carina Torebring Carina Torebring
Order, kundservice
carina@torebrings.se
0380-478 84
Malin Hellström Malin Hellström
Internetorder, kundservice
malin@torebrings.se
0380-478 80
Stefan Grip Stefan Grip
Kaffe- Varuautomater
stefan@torebrings.se
0380-478 81
Daniel Hallgren Daniel Hallgren
Kaffe- Varuautomater
daniel@torebrings.se
0380-478 87
Niklas Torebring Niklas Torebring
Inköp, logistik, IT
niklas@torebrings.se
0380-478 82
Matts Torebring Matts Torebring
Senior
matts@torebrings.se
0380-478 83
Birgitta Torebring Birgitta Torebring
Växel, ekonomi
birgitta@torebrings.se
Växel: 0380-478 80

Support Maskiner

Kristoffer Fyhr Kristoffer Fyhr
Serviceansvarig Automater
service@torebrings.se
0380-478 88
test=;