Svanen

Servett Dunisoft Elegant Trees 40x40 cm Duni

194231
À-pris: 376,88 kr = 60 st
Förp.pris: 2.261,25 kr = 6*60 st
Jmf.pris: 6,28 kr/st
Förp. 6*60 st
Beställningsvara
Hos oss kan du alltid beställa även om varan inte finns i lager.
Beställ nu så beräknar vi kunna leverera mellan den 2024-07-26 och den 2024-08-06 för avhämtning hos DB Schenkers ombud i butik.
Köp »
Beskrivning:

Generösa, stämningshöjande storlekar. Maximera både gästernas upplevelse, hygienen och en enkel användning. Behagligt mjuk för färgstarka ögonblick. Hög absorptionsförmåga, räcker till hela måltiden. Optimal balans mellan kostnader och prestanda för informella premiumdukningar.

• Generösa storlekar
• Behagligt mjuka
• Hög absorptionsförmåga
• Räcker till hela måltiden

Taggar:
Jul    Adventsfika    Fika   

Varumärke:

Duni

Varukategori:

Servett Dunilin

Leverantör:

Duni AB

Lev art nr:

194231

EAN del förp:

7321011942312

EAN hel förp:

7321031942316

EAN hel pall:

7321041942313

Bruttovikt:

0.63 kg/st  3.78 kg/förp

Volym:

0.005  m3/st,  0.03  m3/förp

Ring oss direkt!

Carina Torebring Carina Torebring
Order, kundservice
carina@torebrings.se
0380-478 84
Malin Hellström Malin Hellström
Internetorder, kundservice
malin@torebrings.se
0380-478 80
Stefan Grip Stefan Grip
Kaffe- Varuautomater
stefan@torebrings.se
0380-478 81
Daniel Hallgren Daniel Hallgren
Kaffe- Varuautomater
daniel@torebrings.se
0380-478 87
Niklas Torebring Niklas Torebring
Inköp, logistik, IT
niklas@torebrings.se
0380-478 82
Matts Torebring Matts Torebring
Senior
matts@torebrings.se
0380-478 83
Birgitta Torebring Birgitta Torebring
Växel, ekonomi
birgitta@torebrings.se
Växel: 0380-478 80

Support Maskiner

Kristoffer Fyhr Kristoffer Fyhr
Serviceansvarig Automater
service@torebrings.se
0380-478 88
test=;