Svanen

Vepa Dunicel Elegant Trees 40 cm Duni

194219
À-pris: 358,88 kr = 24 m
Förp.pris: 1.435,50 kr = 4*24 m
Jmf.pris: 14,95 kr/meter
Förp. 4*24 m
Beställningsvara
Hos oss kan du alltid beställa även om varan inte finns i lager.
Beställ nu så beräknar vi kunna leverera mellan den 2024-08-01 och den 2024-08-12 för avhämtning hos DB Schenkers ombud i butik.
Köp »
Beskrivning:

Brett utbud av mönster och färger för olika säsonger, tillfällen och kulinariska teman.

• Ett smart val om du inte vill täcka borden helt
• Förberedd lösning
• Hygieniskt och fräscht
• Skyddar bord
• Förenar gäster

Taggar:
Jul    Adventsfika    Fika   

Varumärke:

Duni

Varukategori:

Löpare Vepa

Leverantör:

Duni AB

Lev art nr:

194219

EAN del förp:

7321011942190

EAN hel förp:

7321031942194

EAN hel pall:

7321041942191

Bruttovikt:

1.18 kg/st  4.72 kg/förp

Volym:

0.019  m3/st,  0.076  m3/förp

Ring oss direkt!

Carina Torebring Carina Torebring
Order, kundservice
carina@torebrings.se
0380-478 84
Malin Hellström Malin Hellström
Internetorder, kundservice
malin@torebrings.se
0380-478 80
Stefan Grip Stefan Grip
Kaffe- Varuautomater
stefan@torebrings.se
0380-478 81
Daniel Hallgren Daniel Hallgren
Kaffe- Varuautomater
daniel@torebrings.se
0380-478 87
Niklas Torebring Niklas Torebring
Inköp, logistik, IT
niklas@torebrings.se
0380-478 82
Matts Torebring Matts Torebring
Senior
matts@torebrings.se
0380-478 83
Birgitta Torebring Birgitta Torebring
Växel, ekonomi
birgitta@torebrings.se
Växel: 0380-478 80

Support Maskiner

Kristoffer Fyhr Kristoffer Fyhr
Serviceansvarig Automater
service@torebrings.se
0380-478 88
test=;