OK compost Svanen

Servett 1 L gul 33x33 cm Duni

171697
À-pris: 119,50 kr = 500 st
Förp.pris: 717,00 kr = 6*500 st
Jmf.pris: 0,24 kr/st
Förp. 6*500 st
Denna vara finns inte i lager för tillfället men vi har beställt 48 st, så beställer du idag före kl. 15:00 så beräknar vi att Du kan hämta ut Ditt paket hos DB Schenkers ombud i butik den 2024-07-02.
Köp »
Varumärke:

Duni

Varukategori:

Servett 1 lager

Leverantör:

Duni AB

Lev art nr:

171697

EAN del förp:

7321011716975

EAN hel förp:

7321031716979

EAN hel pall:

7321041716976

Bruttovikt:

1.9 kg/st  11.4 kg/förp

Volym:

0.01  m3/st,  0.06  m3/förp

Ring oss direkt!

Carina Torebring Carina Torebring
Order, kundservice
carina@torebrings.se
0380-478 84
Malin Hellström Malin Hellström
Internetorder, kundservice
malin@torebrings.se
0380-478 80
Stefan Grip Stefan Grip
Kaffe- Varuautomater
stefan@torebrings.se
0380-478 81
Daniel Hallgren Daniel Hallgren
Kaffe- Varuautomater
daniel@torebrings.se
0380-478 87
Niklas Torebring Niklas Torebring
Inköp, logistik, IT
niklas@torebrings.se
0380-478 82
Matts Torebring Matts Torebring
Senior
matts@torebrings.se
0380-478 83
Birgitta Torebring Birgitta Torebring
Växel, ekonomi
birgitta@torebrings.se
Växel: 0380-478 80

Support Maskiner

Kristoffer Fyhr Kristoffer Fyhr
Serviceansvarig Automater
service@torebrings.se
0380-478 88
test=;