OK compost Svanen

Servett 3 L vinröd 24x24 cm Duni

168415
À-pris: 125,87 kr = 250 st
Förp.pris: 1.007,00 kr = 8*250 st
Jmf.pris: 0,50 kr/st
Förp. 8*250 st
Beställningsvara
Hos oss kan du alltid beställa även om varan inte finns i lager.
Beställ nu så beräknar vi kunna leverera mellan den 2024-08-07 och den 2024-08-16 för avhämtning hos DB Schenkers ombud i butik.
Köp »
Varumärke:

Duni

Varukategori:

Servett 3 lager

Leverantör:

Duni AB

Lev art nr:

168415

EAN del förp:

7321011684151

EAN hel förp:

7321031684155

EAN hel pall:

7321041684152

Bruttovikt:

0.71 kg/st  5.68 kg/förp

Volym:

0.004  m3/st,  0.032  m3/förp

Ring oss direkt!

Carina Torebring Carina Torebring
Order, kundservice
carina@torebrings.se
0380-478 84
Malin Hellström Malin Hellström
Internetorder, kundservice
malin@torebrings.se
0380-478 80
Stefan Grip Stefan Grip
Kaffe- Varuautomater
stefan@torebrings.se
0380-478 81
Daniel Hallgren Daniel Hallgren
Kaffe- Varuautomater
daniel@torebrings.se
0380-478 87
Niklas Torebring Niklas Torebring
Inköp, logistik, IT
niklas@torebrings.se
0380-478 82
Matts Torebring Matts Torebring
Senior
matts@torebrings.se
0380-478 83
Birgitta Torebring Birgitta Torebring
Växel, ekonomi
birgitta@torebrings.se
Växel: 0380-478 80

Support Maskiner

Kristoffer Fyhr Kristoffer Fyhr
Serviceansvarig Automater
service@torebrings.se
0380-478 88
test=;