Svanen

Dispenserservett gul 33 cm Duni

150090
À-pris: 224,38 kr = 750 st
Förp.pris: 1.346,25 kr = 6*750 st
Jmf.pris: 0,30 kr/st
Förp. 6*750 st
Beställningsvara
Hos oss kan du alltid beställa även om varan inte finns i lager.
Beställ nu så beräknar vi kunna leverera mellan den 2024-07-05 och den 2024-07-16 för avhämtning hos DB Schenkers ombud i butik.
Köp »
Varumärke:

Duni

Varukategori:

Dispenserservett

Leverantör:

Duni AB

Lev art nr:

150090

EAN del förp:

7321011500901

EAN hel förp:

7321031500905

EAN hel pall:

7321041500902

Bruttovikt:

1.3 kg/st  7.8 kg/förp

Ring oss direkt!

Carina Torebring Carina Torebring
Order, kundservice
carina@torebrings.se
0380-478 84
Malin Hellström Malin Hellström
Internetorder, kundservice
malin@torebrings.se
0380-478 80
Stefan Grip Stefan Grip
Kaffe- Varuautomater
stefan@torebrings.se
0380-478 81
Daniel Hallgren Daniel Hallgren
Kaffe- Varuautomater
daniel@torebrings.se
0380-478 87
Niklas Torebring Niklas Torebring
Inköp, logistik, IT
niklas@torebrings.se
0380-478 82
Matts Torebring Matts Torebring
Senior
matts@torebrings.se
0380-478 83
Birgitta Torebring Birgitta Torebring
Växel, ekonomi
birgitta@torebrings.se
Växel: 0380-478 80

Support Maskiner

Kristoffer Fyhr Kristoffer Fyhr
Serviceansvarig Automater
service@torebrings.se
0380-478 88
test=;