OK compost Svanen

Servett 3 L Leaf Green 24x24 cm Duni

186354
Lager: 3 innerförp.
Köp »
Beskrivning:

3-lags pappersservett


Varumärke:

Duni

Varukategori:

Servett 3 lager

Leverantör:

Duni AB

Lev art nr:

186354

EAN del förp:

7321011863549

EAN hel förp:

7321031863543

EAN hel pall:

7321041863540

Bruttovikt:

0.74 kg/st  5.92 kg/förp

Volym:

0.037  m3/st,  0.296  m3/förp

Liknande produkter
Dispenserservett röd 33 cm Duni
150099    Lager: 6
Dispenserservett vit 33 cm Duni
135507    Lager: 39
Servett 1 L 33x33 cm vit Finess
171686    Lager: 32
Servett 1 L gul 33x33 cm Duni
171697    Lager: 46
Servett 1 L kiwi 33x33 cm Duni
171698    Lager: 15
Servett 1 L mörkblå 33x33 cm Duni
171695    Lager: 17
Servett 1 L röd 33x33 cm Duni
171696    Lager: 28
Servett 1 L vanilj 33x33 cm Duni
171693    Lager: 7
Servett 1 L vinröd 33x33 cm Duni
171694    Lager: 10
Servett 1 L vit 24x24 cm Duni
145810    Lager: 28
Servett 2 L mörkgrön 40x40 cm Duni
180409    Lager: 1
Servett 3 L gul 24x24 cm Duni
168416    Lager: 3
Servett 3 L gul 40x40 cm Duni
180448    Lager: 1
Servett 3 L mörkblå 24x24 cm Duni
168418    Lager: 28
Servett 3 L mörkblå 33x33 cm Duni
552622    Lager: 22
Servett 3 L mörkblå 40x40 cm Duni
552623    Lager: 14
Servett 3 L mörkgrön 33x33 cm Duni
552592    Lager: 8
Servett 3 L mörkgrön 40x40 cm Duni
552593    Lager: 5
Servett 3 L plommon 40x40 cm Duni
165546    Lager: 6
Servett 3 L röd 24x24 cm Duni
168414    Lager: 3
Servett 3 L röd 33x33 cm Duni
552612    Lager: 12
Servett 3 L svart 24x24 cm Duni
168399    Lager: 4
Servett 3 L svart 33x33 cm Duni
149116    Lager: 5
Servett 3 L vinröd 33x33 cm Duni
552732    Lager: 3
Servett 3 L vinröd 40x40 cm Duni
552733    Lager: 5
Servett 3 L vit 24x24 cm Duni
168413    Lager: 22
Servett 3 L vit 33x33 cm Duni
552502    Lager: 9
Servett 3 L vit 40x40 cm Duni
552503    Lager: 8
Servett Dunilin vinröd 48x48 cm Dun
163417    Lager: 2
Servett Dunilin vit 40x40 cm Duni
186757    Lager: 8
Servett Dunilin vit 48x48 cm Duni
186755    Lager: 10

Ring oss direkt!

Carina Torebring Carina Torebring
Order, kundservice
carina@torebrings.se
0380-478 84
Malin Hellström Malin Hellström
Internetorder, kundservice
malin@torebrings.se
0380-478 80
Stefan Grip Stefan Grip
Kaffe- Varuautomater
stefan@torebrings.se
0380-478 81
Daniel Hallgren Daniel Hallgren
Kaffe- Varuautomater
daniel@torebrings.se
0380-478 87
Niklas Torebring Niklas Torebring
Inköp, logistik, IT
niklas@torebrings.se
0380-478 82
Matts Torebring Matts Torebring
Senior
matts@torebrings.se
0380-478 83
Birgitta Torebring Birgitta Torebring
Växel, ekonomi
birgitta@torebrings.se
Växel: 0380-478 80

Support Maskiner

Kristoffer Fyhr Kristoffer Fyhr
Serviceansvarig Automater
service@torebrings.se
0380-478 88