EU Ecolabel Livsmedelsgodkänd

Dispenserservett Tork Universal N4 Xpressnap®

10840
À-pris: 147,50 kr = 1125 st
Förp.pris: 1.180,00 kr = 8*1125 st
Jmf.pris: 0,13 kr/st
Förp. 8*1125 st
Beställningsvara
Hos oss kan du alltid beställa även om varan inte finns i lager.
Beställ nu så beräknar vi kunna leverera mellan den 2024-07-01 och den 2024-07-10 för avhämtning hos DB Schenkers ombud i butik.
Köp »

Tork Universal Kedjevikt Dispenserservett 1 lager, 1/4-vikt vit

Stor. Perfekt för högtrafik inom snabbmat. 1/4 vikt.

• Garanterad minskad servettförbrukning med 25 %
• Avfallet minskar med lägre förbrukning
• Hög kapacitet ger lägre påfyllnadsbehov: mindre underhållstid

Förpackning med Tork Easy Handling™ funktion.

System N4 - Dispenser Kedjevikt Servett
lager 1 
färg Vit 
bredd, ovikt 33.0 cm
längd, ovikt 21.6 cm
bredd, vikt 16.5 cm
längd, vikt 10.8 cm
tryck Nej 
dekor Ja


Varumärke:

Tork

Varukategori:

Dispenserservett

Leverantör:

Essity Hygiene and Health AB

Lev art nr:

10840

EAN del förp:

7322540539837

EAN hel förp:

7322540539844

EAN hel pall:

7322540550238

Bruttovikt:

1.56 kg/st  12.48 kg/förp

Volym:

0.009  m3/st,  0.072  m3/förp

Ring oss direkt!

Carina Torebring Carina Torebring
Order, kundservice
carina@torebrings.se
0380-478 84
Malin Hellström Malin Hellström
Internetorder, kundservice
malin@torebrings.se
0380-478 80
Stefan Grip Stefan Grip
Kaffe- Varuautomater
stefan@torebrings.se
0380-478 81
Daniel Hallgren Daniel Hallgren
Kaffe- Varuautomater
daniel@torebrings.se
0380-478 87
Niklas Torebring Niklas Torebring
Inköp, logistik, IT
niklas@torebrings.se
0380-478 82
Matts Torebring Matts Torebring
Senior
matts@torebrings.se
0380-478 83
Birgitta Torebring Birgitta Torebring
Växel, ekonomi
birgitta@torebrings.se
Växel: 0380-478 80

Support Maskiner

Kristoffer Fyhr Kristoffer Fyhr
Serviceansvarig Automater
service@torebrings.se
0380-478 88
test=;