Svanen

Snibbduk Dunisilk Elegant Trees 84x84 cm Duni

194170
À-pris: 474,75 kr = 20 st
Förp.pris: 2.373,75 kr = 5*20 st
Jmf.pris: 23,74 kr/st
Förp. 5*20 st
Beställningsvara
Hos oss kan du alltid beställa även om varan inte finns i lager.
Beställ nu så beräknar vi kunna leverera mellan den 2024-08-02 och den 2024-08-13 för avhämtning hos DB Schenkers ombud i butik.
Köp »
Beskrivning:

Det vattenavvisande valet

• Vattenavvisande
• Drapera elegant över kanterna
• Skydda, dölj eller framhäv varje bord

Taggar:
Jul    Adventsfika    Fika   

Varumärke:

Duni

Varukategori:

Duk ark

Leverantör:

Duni AB

Lev art nr:

194170

EAN del förp:

7321011941704

EAN hel förp:

7321031941708

EAN hel pall:

7321041941705

Bruttovikt:

2.23 kg/st  11.15 kg/förp

Volym:

0.007  m3/st,  0.035  m3/förp

Ring oss direkt!

Carina Torebring Carina Torebring
Order, kundservice
carina@torebrings.se
0380-478 84
Malin Hellström Malin Hellström
Internetorder, kundservice
malin@torebrings.se
0380-478 80
Stefan Grip Stefan Grip
Kaffe- Varuautomater
stefan@torebrings.se
0380-478 81
Daniel Hallgren Daniel Hallgren
Kaffe- Varuautomater
daniel@torebrings.se
0380-478 87
Niklas Torebring Niklas Torebring
Inköp, logistik, IT
niklas@torebrings.se
0380-478 82
Matts Torebring Matts Torebring
Senior
matts@torebrings.se
0380-478 83
Birgitta Torebring Birgitta Torebring
Växel, ekonomi
birgitta@torebrings.se
Växel: 0380-478 80

Support Maskiner

Kristoffer Fyhr Kristoffer Fyhr
Serviceansvarig Automater
service@torebrings.se
0380-478 88
test=;