Högrevshamburgare färsk smash 48x100 gr Dafgårds

184282
Förp.pris: 724,68 kr
Jmf.pris: 150,98 kr/kg
Förp. 1*4,8 kg
Beställningsvara
Hos oss kan du alltid beställa även om varan inte finns i lager.
Beställ idag före kl. 15:00 så beräknar vi få in den i lager den 2024-06-04.
Köp »
OBS! Kylvara. Levereras med kyltransport, eller hämta själva vid vårt lager i Aneby.
Beskrivning:

Vår förstklassiga hamburgare gjord på schyssta råvaror som ger dina gäster en smakrik burgarupplevelse!

Ingredienser:

Nötkött* (högrev 51%, flank 44%, fett från nötkött 5%). *Ursprung: Irland, berett i Sverige. Förpackad i skyddande atmosfär.

Näringsvärde:

Basmängdsdeklaration: 100 Gram

Näringsvärden:
Energi 1078 kJ
Energi 258 kcal
Fett 21 g
- Varav mättat fett 10 g
Kolhydrat 0 g
- Varav sockerarter 0 g
Protein 17 g
Salt 0.14 g
Fiber 0 g

Förvaring:

Max-/Mintemperatur: 2/0°C

Ursprungsland:

Sverige

Varumärke:

Dafgårds

Konsumentkontakt:

Gunnar Dafgård AB

Postadress:

Konsumentkontakt, 531 82 KÄLLBY

Telefon:

020-76 40 20

Hemsida:

www.familjendafgard.se

Varukategori:

Hamburgare

Leverantör:

Gunnar Dafgård AB

Lev art nr:

4282

EAN del förp:

2302428200009

EAN hel förp:

97310960042825

EAN hel pall:

37310960042823

Bruttovikt:

25.056 kg/förp

Volym:

0.019  m3/st

Produktfakta och produktsammansättningen kan ändras, läs därför alltid instruktioner och ingrediensförteckningen på förpackningen.

Liknande produkter
Bullens Extra Varmkorv konserv Scan
HKScan Sweden AB
Bullens Extra Varmkorv konserv Scan
249310    Lager: 104
Bullens Pilsnerkorv Scan
HKScan Sweden AB
Bullens Pilsnerkorv Scan
733291    Lager: 9

Ring oss direkt!

Carina Torebring Carina Torebring
Order, kundservice
carina@torebrings.se
0380-478 84
Malin Hellström Malin Hellström
Internetorder, kundservice
malin@torebrings.se
0380-478 80
Stefan Grip Stefan Grip
Kaffe- Varuautomater
stefan@torebrings.se
0380-478 81
Daniel Hallgren Daniel Hallgren
Kaffe- Varuautomater
daniel@torebrings.se
0380-478 87
Niklas Torebring Niklas Torebring
Inköp, logistik, IT
niklas@torebrings.se
0380-478 82
Matts Torebring Matts Torebring
Senior
matts@torebrings.se
0380-478 83
Birgitta Torebring Birgitta Torebring
Växel, ekonomi
birgitta@torebrings.se
Växel: 0380-478 80

Support Maskiner

Kristoffer Fyhr Kristoffer Fyhr
Serviceansvarig Automater
service@torebrings.se
0380-478 88
test=;