Tork Handdesinfektion Salubrin Gel S4

914106
À-pris: 140,63 kr = 1000 ml
Förp.pris: 843,75 kr = 6*1000 ml
Jmf.pris: 140,63 kr/lit
Förp. 6*1000 ml
Beställningsvara
Hos oss kan du alltid beställa även om varan inte finns i lager.
Beställ nu så beräknar vi kunna leverera mellan den 2024-06-10 och den 2024-06-19 för avhämtning hos DB Schenkers ombud i butik.
Köp »
Beskrivning:

Tork Salubrin Gel Handdesinfektion med 70% (v/v) denaturerad alkohol som tar död på mikroorganismer och minskar infektionsspridning. Effektiv mot en mängd organismer, som höljeförsedda virus. Idealisk för daglig handhygien och innehåller fuktgivande ingredienser. Passar alla Tork Skincare Dispensrar (S4).

• Certifierat enkelt underhåll och intuitiv påfyllning på mindre än 10 sekunder
• Använd biocider på ett säkert sätt. Läs alltid etiketten och produktinformationen innan användning.
• Uppfyller kraven i EN1500 och EN14476 (alla höljeförsedda virus såsom: HIV, SARS, Corona, HBV, HCV, Influensa H1N1 och H5N1 etc.)
• Vårdande ingredienser som främjar rutiner för god handhygien
• Stabil nog för både manuella och sensordrivna dispensrar

• System: S4 - System Skumtvål (Manuell + Sensor)
• Utseende: Gel
• Doft: Alkohol doft
• Volym: 1000 ml
• Färg: Ofärgad


Varumärke:

Tork

Varukategori:

Tork Handdesinfektion S4

Leverantör:

Essity Hygiene and Health AB

Lev art nr:

914106

EAN del förp:

7322541380964

EAN hel förp:

7322541380971

EAN hel pall:

7322541380988

Bruttovikt:

0.92 kg/st  5.52 kg/förp

Volym:

0.002  m3/st,  0.012  m3/förp

Ring oss direkt!

Carina Torebring Carina Torebring
Order, kundservice
carina@torebrings.se
0380-478 84
Malin Hellström Malin Hellström
Internetorder, kundservice
malin@torebrings.se
0380-478 80
Stefan Grip Stefan Grip
Kaffe- Varuautomater
stefan@torebrings.se
0380-478 81
Daniel Hallgren Daniel Hallgren
Kaffe- Varuautomater
daniel@torebrings.se
0380-478 87
Niklas Torebring Niklas Torebring
Inköp, logistik, IT
niklas@torebrings.se
0380-478 82
Matts Torebring Matts Torebring
Senior
matts@torebrings.se
0380-478 83
Birgitta Torebring Birgitta Torebring
Växel, ekonomi
birgitta@torebrings.se
Växel: 0380-478 80

Support Maskiner

Kristoffer Fyhr Kristoffer Fyhr
Serviceansvarig Automater
service@torebrings.se
0380-478 88
test=;