EU Ecolabel

Tork Handtvätt Flytande Tvår Odor-Control S4

424011
À-pris: 105,63 kr = 1 lit
Förp.pris: 633,75 kr = 6*1 lit
Jmf.pris: 105,63 kr/lit
Förp. 6*1 lit
Beställningsvara
Hos oss kan du alltid beställa även om varan inte finns i lager.
Beställ nu så beräknar vi kunna leverera mellan den 2024-08-08 och den 2024-08-19 för avhämtning hos DB Schenkers ombud i butik.
Köp »
Beskrivning:

En kökstvål som tar bort fetter och dålig lukt från händerna. En tvål som gör det den ska, utan färgämnen eller parfym. Beprövat snäll mot normal och torr hud baserat på dermatologiska tester och kan användas regelbundet. Passar Tork Skincare Dispensrar för smidigt och tidsbesparande underhåll.

• Parfym-, färg- och glutenfri samt skonsam mot huden
• Tar bort vanligt förekommande matlukter från händerna, idealisk att använda i ett professionellt kök
• Certifierat enkelt underhåll*. Intuitiv påfyllning på mindre än 10 sekunder **
• Fabriksförseglad refill med ny pump för varje påfyllning för att minska risken för smittspridning
• Robust och stabil design för kompatibilitet med både manuella och sensordrivna dispensrar

• System: S4 - System Skumtvål (Manuell + Sensor)
• Utseende: flytande
• Doft: Parfym fri
• Volym: 1000 ml
• Antal doser: 1000
• Färg: Ofärgad


Varumärke:

Tork

Varukategori:

Tork Skumtvål S4

Leverantör:

Essity Hygiene and Health AB

Lev art nr:

424011

EAN del förp:

7322541284057

EAN hel förp:

7322541284064

EAN hel pall:

7322541369129

Bruttovikt:

1.09 kg/st  6.54 kg/förp

Volym:

0.002  m3/st,  0.012  m3/förp

Ring oss direkt!

Carina Torebring Carina Torebring
Order, kundservice
carina@torebrings.se
0380-478 84
Malin Hellström Malin Hellström
Internetorder, kundservice
malin@torebrings.se
0380-478 80
Stefan Grip Stefan Grip
Kaffe- Varuautomater
stefan@torebrings.se
0380-478 81
Daniel Hallgren Daniel Hallgren
Kaffe- Varuautomater
daniel@torebrings.se
0380-478 87
Niklas Torebring Niklas Torebring
Inköp, logistik, IT
niklas@torebrings.se
0380-478 82
Matts Torebring Matts Torebring
Senior
matts@torebrings.se
0380-478 83
Birgitta Torebring Birgitta Torebring
Växel, ekonomi
birgitta@torebrings.se
Växel: 0380-478 80

Support Maskiner

Kristoffer Fyhr Kristoffer Fyhr
Serviceansvarig Automater
service@torebrings.se
0380-478 88
test=;