Tork Skumtvål Antimikrobiell S4

520855
À-pris: 268,25 kr = 1 lit
Förp.pris: 1.609,50 kr = 6*1 lit
Jmf.pris: 268,25 kr/lit (0,16 kr/dos)
Förp. 6*1 lit
Beställningsvara
Hos oss kan du alltid beställa även om varan inte finns i lager.
Beställ nu så beräknar vi kunna leverera mellan den 2024-07-29 och den 2024-08-07 för avhämtning hos DB Schenkers ombud i butik.
Köp »
Beskrivning:

Tvätta händerna noggrant med Tork Antimikrobiell Skumtvål, certifierad enligt standarden EN 1499. Dess formulering med låg mängd alkohol är mycket effektiv mot bakterier, virus och svampar. Den kombinerar normal handtvätt och desinfektion i en och samma tvättprocedur. Tork Antimikrobiell Skumtvål är dessutom parfym- och färgfri för att minska risken för allergiska reaktioner. Passar i Tork Dispenser Skumtvål, som är enkel att använda och ger alla användare utmärkt handhygien.

• Mycket effektiv mot ett urval av problemorganismer samtidigt som den är fuktgivande.
• Uppfyller kraven i EN 1499 och EN 1040.
• Försluten flaska med engångspump ger bättre hygien och minskar risken för korskontaminering.
• Flaskan krymper ihop efter hand som den används, vilket minskar avfallsvolymen.
• Använd biocider på ett säkert sätt. Läs alltid etiketten och produktinformationen innan användning.

System: S4 - System Skumtvål (Manuell + Sensor)
Kvalitetsnivå: Premium
Egenskap: Vitt Skum
Tvåldoft: Alkohol doft
Färg: Transparent


Varumärke:

Tork

Varukategori:

Tork Skumtvål S4

Leverantör:

Essity Hygiene and Health AB

Lev art nr:

520855

EAN del förp:

7322541004679

EAN hel förp:

7322541004693

EAN hel pall:

7322541004686

Bruttovikt:

1.1 kg/st  6.6 kg/förp

Volym:

0.002  m3/st,  0.012  m3/förp

Ring oss direkt!

Carina Torebring Carina Torebring
Order, kundservice
carina@torebrings.se
0380-478 84
Malin Hellström Malin Hellström
Internetorder, kundservice
malin@torebrings.se
0380-478 80
Stefan Grip Stefan Grip
Kaffe- Varuautomater
stefan@torebrings.se
0380-478 81
Daniel Hallgren Daniel Hallgren
Kaffe- Varuautomater
daniel@torebrings.se
0380-478 87
Niklas Torebring Niklas Torebring
Inköp, logistik, IT
niklas@torebrings.se
0380-478 82
Matts Torebring Matts Torebring
Senior
matts@torebrings.se
0380-478 83
Birgitta Torebring Birgitta Torebring
Växel, ekonomi
birgitta@torebrings.se
Växel: 0380-478 80

Support Maskiner

Kristoffer Fyhr Kristoffer Fyhr
Serviceansvarig Automater
service@torebrings.se
0380-478 88
test=;