Handdesinfektion flytande TORK

590110
À-pris: 33,50 kr = 80 ml
Förp.pris: 804,00 kr = 24*80 ml
Jmf.pris: 418,75 kr/lit
Förp. 24*80 ml
Beställningsvara
Hos oss kan du alltid beställa även om varan inte finns i lager.
Beställ nu så beräknar vi kunna leverera mellan den 2024-08-08 och den 2024-08-19 för avhämtning hos DB Schenkers ombud i butik.
Köp »
Beskrivning:

Ny storlek på flytande handdesinfektion, enkel att ha med i väskan eller fickan. Tork Flytande Handdesinfektion innehåller 85% denaturerad alkohol, är effektiv och idealisk för handrengöring när inget vatten finns tillgängligt.

Den är oparfyrmerad, lämnar inga klibbiga rester på huden och har återfuktande egenskaper som skyddar händerna, även vid frekvent användning.

Doft: Alkohol doft
Färg: Transparent


Varumärke:

Tork

Varukategori:

Desinfektion

Leverantör:

Essity Hygiene and Health AB

Lev art nr:

590110

EAN del förp:

7322541131146

EAN hel förp:

7322541131153

EAN hel pall:

7322541162454

Bruttovikt:

0.9 kg/st  21.6 kg/förp

Volym:

0  m3/st,  0  m3/förp

Ring oss direkt!

Carina Torebring Carina Torebring
Order, kundservice
carina@torebrings.se
0380-478 84
Malin Hellström Malin Hellström
Internetorder, kundservice
malin@torebrings.se
0380-478 80
Stefan Grip Stefan Grip
Kaffe- Varuautomater
stefan@torebrings.se
0380-478 81
Daniel Hallgren Daniel Hallgren
Kaffe- Varuautomater
daniel@torebrings.se
0380-478 87
Niklas Torebring Niklas Torebring
Inköp, logistik, IT
niklas@torebrings.se
0380-478 82
Matts Torebring Matts Torebring
Senior
matts@torebrings.se
0380-478 83
Birgitta Torebring Birgitta Torebring
Växel, ekonomi
birgitta@torebrings.se
Växel: 0380-478 80

Support Maskiner

Kristoffer Fyhr Kristoffer Fyhr
Serviceansvarig Automater
service@torebrings.se
0380-478 88
test=;