Atrix handcreme Professional Repair

82081
À-pris: 37,63 kr = 100 ml
Förp.pris: 451,50 kr = 12*100 ml
Jmf.pris: 376,25 kr/lit
Förp. 12*100 ml
Lager: 21 innerförp.
Köp »
Beskrivning:

Skyddande och vårdande ingredienser gör aktiva händer mjuka och smidiga

• Lindrar och mjukar upp torra, spruckna händer.
• Utan färgämnen.
• Lätt parfymerad.

100 ml.

Dubbelverkande handcreme med avocadoolja och provitamin B5. Verkar lindrande och lugnande på huden samt binder dess naturliga fuktighet.


Varumärke:

Atrix

Varukategori:

Handcreme

Leverantör:

Varumärkesgrossisten Kyrkljus AB

Lev art nr:

82081

EAN del förp:

4005808820818

EAN hel förp:

93820810680018

Bruttovikt:

0.1 kg/st  1.2 kg/förp

Volym:

0  m3/st,  0  m3/förp

Ring oss direkt!

Carina Torebring Carina Torebring
Order, kundservice
carina@torebrings.se
0380-478 84
Malin Hellström Malin Hellström
Internetorder, kundservice
malin@torebrings.se
0380-478 80
Stefan Grip Stefan Grip
Kaffe- Varuautomater
stefan@torebrings.se
0380-478 81
Daniel Hallgren Daniel Hallgren
Kaffe- Varuautomater
daniel@torebrings.se
0380-478 87
Niklas Torebring Niklas Torebring
Inköp, logistik, IT
niklas@torebrings.se
0380-478 82
Matts Torebring Matts Torebring
Senior
matts@torebrings.se
0380-478 83
Birgitta Torebring Birgitta Torebring
Växel, ekonomi
birgitta@torebrings.se
Växel: 0380-478 80

Support Maskiner

Kristoffer Fyhr Kristoffer Fyhr
Serviceansvarig Automater
service@torebrings.se
0380-478 88
test=;