EU Ecolabel

Tork Skumtvål Clarity S4

520201
À-pris: 203,00 kr = 1 lit
Förp.pris: 1.218,00 kr = 6*1 lit
Jmf.pris: 203,00 kr/lit
Förp. 6*1 lit
Beställningsvara
Hos oss kan du alltid beställa även om varan inte finns i lager.
Beställ nu så beräknar vi kunna leverera mellan den 2024-06-07 och den 2024-06-18 för avhämtning hos DB Schenkers ombud i butik.
Köp »
Beskrivning:

Nå era hållbarhetsmål utan att kompromissa med handhygienen med Tork Clarity Skumtvål för Handtvätt som innehåller ett begränsat antal ingredienser och där 99% av ingredienserna har naturligt ursprung. Passar Tork Skincare Dispensrar (S4) för smidigt och tidsbesparande underhåll.

• 99% av ingredienserna är av naturligt ursprung.
• Sammansättningen är lätt biologiskt nedbrytbar*
• 35% lägre vattenförbrukning*
• Certifierat enkelt underhåll*. Intuitiv påfyllning på mindre än 10 sekunder **
• Fabriksförseglad refill med ny pump för varje påfyllning för att minska risken för smittspridning
• De rengörande ingredienserna är från förnyelsebara källor (vegetabiliskt ursprung) och har valts för att de har en lägre inverkan på vattenmiljön*

• System: S4 - System Skumtvål (Manuell + Sensor)
• Utseende: Vit Skum
• Doft: Parfym fri
• Volym: 1000 ml
• Antal doser: 2500
• Färg: Ofärgad


Varumärke:

Tork

Varukategori:

Tork Skumtvål S4

Leverantör:

Essity Hygiene and Health AB

Lev art nr:

520201

EAN del förp:

7322541282947

EAN hel förp:

7322541282954

EAN hel pall:

7322541369136

Bruttovikt:

1.1 kg/st  6.6 kg/förp

Volym:

0.002  m3/st,  0.012  m3/förp

Ring oss direkt!

Carina Torebring Carina Torebring
Order, kundservice
carina@torebrings.se
0380-478 84
Malin Hellström Malin Hellström
Internetorder, kundservice
malin@torebrings.se
0380-478 80
Stefan Grip Stefan Grip
Kaffe- Varuautomater
stefan@torebrings.se
0380-478 81
Daniel Hallgren Daniel Hallgren
Kaffe- Varuautomater
daniel@torebrings.se
0380-478 87
Niklas Torebring Niklas Torebring
Inköp, logistik, IT
niklas@torebrings.se
0380-478 82
Matts Torebring Matts Torebring
Senior
matts@torebrings.se
0380-478 83
Birgitta Torebring Birgitta Torebring
Växel, ekonomi
birgitta@torebrings.se
Växel: 0380-478 80

Support Maskiner

Kristoffer Fyhr Kristoffer Fyhr
Serviceansvarig Automater
service@torebrings.se
0380-478 88
test=;