Tork Handdesinfektion Flytande S4

424116
À-pris: 162,25 kr = 1000 ml
Förp.pris: 973,50 kr = 6*1000 ml
Jmf.pris: 162,25 kr/lit
Förp. 6*1000 ml
Beställningsvara
Hos oss kan du alltid beställa även om varan inte finns i lager.
Beställ nu så beräknar vi kunna leverera mellan den 2024-08-05 och den 2024-08-14 för avhämtning hos DB Schenkers ombud i butik.
Köp »
Beskrivning:

Förebygg infektioner med Tork Flytande Handdesinfektion med 80% (v/v) denaturerad alkohol. Kan användas ofta utan att torka ut huden och lämnar inga klibbiga rester. Perfekt för användning inom vården och uppfyller även kraven för tvättrum. Passar i alla Tork Skincare Dispensrar (S4).

• Certifierat enkelt underhåll och intuitiv påfyllning på mindre än 10 sekunder
• Effektiv mot en mängd problematiska organismer – uppfyller kraven i EN 1500, EN 12791 och EN 14476 (helt virusdödande)
• Använd biocider på ett säkert sätt. Läs alltid etiketten och produktinformationen innan användning.
• Återfuktar huden utan att lämna klibbiga rester. Bevisat skonsam och säker för huden (enligt in vitro-test av oberoende part)

• System: S4 - System Skumtvål (Manuell + Sensor)
• Utseende: Liquid
• Doft: Alkohol doft
• Volym: 1000 ml
• Antal doser: 1000
• Färg: Ofärgad


Varumärke:

Tork

Varukategori:

Tork Handdesinfektion S4

Leverantör:

Essity Hygiene and Health AB

Lev art nr:

424116

EAN del förp:

7322541336312

EAN hel förp:

7322541336329

EAN hel pall:

7322541362564

Bruttovikt:

0.9 kg/st  5.4 kg/förp

Volym:

0.002  m3/st,  0.012  m3/förp

Ring oss direkt!

Carina Torebring Carina Torebring
Order, kundservice
carina@torebrings.se
0380-478 84
Malin Hellström Malin Hellström
Internetorder, kundservice
malin@torebrings.se
0380-478 80
Stefan Grip Stefan Grip
Kaffe- Varuautomater
stefan@torebrings.se
0380-478 81
Daniel Hallgren Daniel Hallgren
Kaffe- Varuautomater
daniel@torebrings.se
0380-478 87
Niklas Torebring Niklas Torebring
Inköp, logistik, IT
niklas@torebrings.se
0380-478 82
Matts Torebring Matts Torebring
Senior
matts@torebrings.se
0380-478 83
Birgitta Torebring Birgitta Torebring
Växel, ekonomi
birgitta@torebrings.se
Växel: 0380-478 80

Support Maskiner

Kristoffer Fyhr Kristoffer Fyhr
Serviceansvarig Automater
service@torebrings.se
0380-478 88
test=;