Handdesinfektion Soft Care Des E H5 Diversey

7517979
À-pris: 89,75 kr = 500 ml
Förp.pris: 897,50 kr = 10*500 ml
Jmf.pris: 179,50 kr/lit
Förp. 10*500 ml
Beställningsvara
Hos oss kan du alltid beställa även om varan inte finns i lager.
Beställ nu så beräknar vi kunna leverera mellan den 2024-06-07 och den 2024-06-18 för avhämtning hos DB Schenkers ombud i butik.
Köp »
Beskrivning:

Etanolbaserad handdesinfektion i gelform.
Med mjukgörande ämnen, lämplig för allmän handdesinfektion. pH 7.

• Lämpar sig utmärkt inom sjukvården och livsmedelsindustrin
• Innehåller en effektiv fuktighetskräm att förhindra hudirritation och uttorkning
• Utan färg och parfym
• Bland annat testad mot MRSA, Norovirus, fågel-och svininfluensavirus enligt EN 1500, EN 14476, EN 1276, EN 13727, EN 14476, EN 14348 , EN 13624


Varumärke:

Diversey

Varukategori:

Desinfektion

Leverantör:

Diversey Sverige AB

Lev art nr:

7517979

EAN del förp:

7615400107575

EAN hel förp:

7615400107568

Bruttovikt:

0.6 kg/st  6 kg/förp

Volym:

0.001  m3/st,  0.01  m3/förp

Ring oss direkt!

Carina Torebring Carina Torebring
Order, kundservice
carina@torebrings.se
0380-478 84
Malin Hellström Malin Hellström
Internetorder, kundservice
malin@torebrings.se
0380-478 80
Stefan Grip Stefan Grip
Kaffe- Varuautomater
stefan@torebrings.se
0380-478 81
Daniel Hallgren Daniel Hallgren
Kaffe- Varuautomater
daniel@torebrings.se
0380-478 87
Niklas Torebring Niklas Torebring
Inköp, logistik, IT
niklas@torebrings.se
0380-478 82
Matts Torebring Matts Torebring
Senior
matts@torebrings.se
0380-478 83
Birgitta Torebring Birgitta Torebring
Växel, ekonomi
birgitta@torebrings.se
Växel: 0380-478 80

Support Maskiner

Kristoffer Fyhr Kristoffer Fyhr
Serviceansvarig Automater
service@torebrings.se
0380-478 88
test=;