100% CO2 compensated Rainforest Alliance

Kokkaffe Mellan Classic Arvid Nordquist

471288
Kampanj!
-31%
À-pris: 61,49 kr = 500 gr
(Tidigare pris: 33,49)
Förp.pris: 737,86 kr = 12*500 gr
(Tidigare pris: 401,86)
Jmf.pris: 122,98 kr/kg
(Tidigare jmf.pris: 66,98 kr/kg)
Förp. 12*500 gr
Lager: 12 innerförp.
Kampanjinfo » Köp »
Beskrivning:

MELLANROST — FRISK & KRYDDIG
Intensiv doft av ceder och nöt med frisk och syrlig smak. Rik eftersmak med inslag av hasselnöt.

Taggar:
Ingredienser:

Ingredienser: Kaffe (100% Arabicabönor)

Förvaring:

Max-/Mintemperatur: /°C

Ursprungsland:

Sverige

Varumärke:

Arvid Nordquist Classic

Konsumentkontakt:

Arvid Nordquist HAB

Besöksadress:

Box 1285, 171 25 SOLNA

Telefon:

08-799 18 00

Hemsida:

www.arvidnordquist.se

E-post:

konsumentkontakt@arvidnordquist.se

Varukategori:

Kokmalet kaffe

Leverantör:

Arvid Nordquist Handelsaktiebolag

Lev art nr:

1288

EAN del förp:

7310760012889

EAN hel förp:

17310760012886

EAN hel pall:

37310760012880

Bruttovikt:

0.51 kg/st  6.12 kg/förp

Volym:

0.001  m3/st,  0.012  m3/förp

Produktfakta och produktsammansättningen kan ändras, läs därför alltid instruktioner och ingrediensförteckningen på förpackningen.

Ring oss direkt!

Carina Torebring Carina Torebring
Order, kundservice
carina@torebrings.se
0380-478 84
Malin Hellström Malin Hellström
Internetorder, kundservice
malin@torebrings.se
0380-478 80
Stefan Grip Stefan Grip
Kaffe- Varuautomater
stefan@torebrings.se
0380-478 81
Daniel Hallgren Daniel Hallgren
Kaffe- Varuautomater
daniel@torebrings.se
0380-478 87
Niklas Torebring Niklas Torebring
Inköp, logistik, IT
niklas@torebrings.se
0380-478 82
Matts Torebring Matts Torebring
Senior
matts@torebrings.se
0380-478 83
Birgitta Torebring Birgitta Torebring
Växel, ekonomi
birgitta@torebrings.se
Växel: 0380-478 80

Support Maskiner

Kristoffer Fyhr Kristoffer Fyhr
Serviceansvarig Automater
service@torebrings.se
0380-478 88
test=;