Bryggkaffe El-Brygg Mellan Gevalia

4070955
À-pris: 81,42 kr = 450 gr
Förp.pris: 977,09 kr = 12*450 gr
Jmf.pris: 180,94 kr/kg
Förp. 12*450 gr
Lager: 186 innerförp.
Köp »
Beskrivning:

GEVALIA EL-BRYGG MELLANROST

Ett lite grövre malet kaffe som på bästa sätt utvecklar smak och arom när det bryggs i en elektrisk bryggare. Det är en perfekt blandning av utvalda bönor från Östafrika och Sydamerika, som ger ett välbalanserat kaffe med härlig arom och en lätt syrlig eftersmak.

Karaktär:

Rostning: 3 av 5
Syrlighet: 3 av 5
Fyllighet: 3 av 5

Taggar:
Ingredienser:

100% Arabica kaffe

Förvaring:

Max-/Mintemperatur: /°C

Varumärke:

Gevalia

Konsumentkontakt:

Jacobs Douwe Egberts S.E AB

Telefon:

020-96 00 20

Hemsida:

www.jdeprofessional.se/

Varukategori:

Bryggmalet kaffe

Leverantör:

Jacobs Douwe Egberts S.E. AB

Lev art nr:

4070955

EAN del förp:

8711000530207

EAN hel förp:

8711000530214

EAN hel pall:

8711000530221

Bruttovikt:

0.47 kg/st  5.64 kg/förp

Volym:

0.001  m3/st,  0.012  m3/förp

Produktfakta och produktsammansättningen kan ändras, läs därför alltid instruktioner och ingrediensförteckningen på förpackningen.

Ring oss direkt!

Carina Torebring Carina Torebring
Order, kundservice
carina@torebrings.se
0380-478 84
Malin Hellström Malin Hellström
Internetorder, kundservice
malin@torebrings.se
0380-478 80
Stefan Grip Stefan Grip
Kaffe- Varuautomater
stefan@torebrings.se
0380-478 81
Daniel Hallgren Daniel Hallgren
Kaffe- Varuautomater
daniel@torebrings.se
0380-478 87
Niklas Torebring Niklas Torebring
Inköp, logistik, IT
niklas@torebrings.se
0380-478 82
Matts Torebring Matts Torebring
Senior
matts@torebrings.se
0380-478 83
Birgitta Torebring Birgitta Torebring
Växel, ekonomi
birgitta@torebrings.se
Växel: 0380-478 80

Support Maskiner

Kristoffer Fyhr Kristoffer Fyhr
Serviceansvarig Automater
service@torebrings.se
0380-478 88
test=;