Tork Golvställ W1 röd svart

652008
Förp.pris: 1.434,13 kr
Förp. 1*1 st
Beställningsvara
Hos oss kan du alltid beställa även om varan inte finns i lager.
Beställ nu så beräknar vi kunna leverera mellan den 2024-06-06 och den 2024-06-17 för avhämtning hos DB Schenkers ombud i butik.
Köp »

Tork Performance Golvställ

Tork golvställ för stora rullar är en ergonomiskt designad dispenser med säker och pålitlig avrivning, enkel laddning och med stabil konstruktion, vilket är viktigt i många industriella miljöer.
• Hög kapacitet på hjul: Flexibel användning, lätt att flytta omkring
• Glasfiberförstärkta tänder: Säker och pålitlig avrivning av både papper och nonwoven
• Innovativ rullstång: Ergonomisk och snabb laddning
• Gummifötter och stabil metallkonstruktion: Stabilitet under dispensering
• Strukturerat och ergonomiskt handtag: Säkert grepp, lätt att flytta omkring.


Varumärke:

Tork

Varukategori:

Tork dispenser papper W1

Leverantör:

Essity Hygiene and Health AB

Lev art nr:

652008

EAN del förp:

7322540430578

EAN hel förp:

7322540448801

Bruttovikt:

9.13 kg/förp

Volym:

0.367  m3/st

Ring oss direkt!

Carina Torebring Carina Torebring
Order, kundservice
carina@torebrings.se
0380-478 84
Malin Hellström Malin Hellström
Internetorder, kundservice
malin@torebrings.se
0380-478 80
Stefan Grip Stefan Grip
Kaffe- Varuautomater
stefan@torebrings.se
0380-478 81
Daniel Hallgren Daniel Hallgren
Kaffe- Varuautomater
daniel@torebrings.se
0380-478 87
Niklas Torebring Niklas Torebring
Inköp, logistik, IT
niklas@torebrings.se
0380-478 82
Matts Torebring Matts Torebring
Senior
matts@torebrings.se
0380-478 83
Birgitta Torebring Birgitta Torebring
Växel, ekonomi
birgitta@torebrings.se
Växel: 0380-478 80

Support Maskiner

Kristoffer Fyhr Kristoffer Fyhr
Serviceansvarig Automater
service@torebrings.se
0380-478 88
test=;