EU Ecolabel Livsmedelsgodkänd

Tork Basic Papper Gul W1

127103
Förp.pris: 883,38 kr
Jmf.pris: 0,37 kr/meter (61,94 kr/kg)
Förp. 1*2x7,3kg
Beställningsvara
Hos oss kan du alltid beställa även om varan inte finns i lager.
Beställ nu så beräknar vi kunna leverera mellan den 2024-07-05 och den 2024-07-16 för avhämtning hos DB Schenkers ombud i butik.
Köp »
Beskrivning:

Tork Basic 1-lagerspapper passar perfekt för enkla uppgifter, för att torka händerna och när priset är en viktig faktor. Detta papper kan användas antingen med Tork golvställ eller väggställ som har utvecklats med tanke på säkerhet, effektivitet och tillförlitlighet. De har enkla påfyllnings- och avrivningsfunktioner och erbjuder möjligheten att dra av papper med en hand.

• Rulle med hög kapacitet som varar längre och minskar påfyllningstiden.

System: W1 - Vägg/Golv/Standard/Torkduk
Kvalitetsnivå: Universal
Lager: 1 
Färg: Gul 
Rullbredd: 23.5 cm
Rullängd: 1190.0 m
Diameter, rulle: 38.0 cm
Hylsa, inre diameter: 7.1 cm


Varumärke:

Tork

Varukategori:

Tork papper rulle W1

Leverantör:

Essity Hygiene and Health AB

Lev art nr:

127103

EAN del förp:

7322540069648

EAN hel förp:

7310791057132

EAN hel pall:

7322540176759

Bruttovikt:

14.41 kg/förp

Volym:

0.068  m3/st

Ring oss direkt!

Carina Torebring Carina Torebring
Order, kundservice
carina@torebrings.se
0380-478 84
Malin Hellström Malin Hellström
Internetorder, kundservice
malin@torebrings.se
0380-478 80
Stefan Grip Stefan Grip
Kaffe- Varuautomater
stefan@torebrings.se
0380-478 81
Daniel Hallgren Daniel Hallgren
Kaffe- Varuautomater
daniel@torebrings.se
0380-478 87
Niklas Torebring Niklas Torebring
Inköp, logistik, IT
niklas@torebrings.se
0380-478 82
Matts Torebring Matts Torebring
Senior
matts@torebrings.se
0380-478 83
Birgitta Torebring Birgitta Torebring
Växel, ekonomi
birgitta@torebrings.se
Växel: 0380-478 80

Support Maskiner

Kristoffer Fyhr Kristoffer Fyhr
Serviceansvarig Automater
service@torebrings.se
0380-478 88
test=;