Informationsfönster tillbehör till Tork Hygienställ 511055

511054
Förp.pris: 380,50 kr
Förp. 1*1 st
Beställningsvara
Hos oss kan du alltid beställa även om varan inte finns i lager.
Beställ nu så beräknar vi kunna leverera mellan den 2024-07-01 och den 2024-07-10 för avhämtning hos DB Schenkers ombud i butik.
Köp »
Beskrivning:

Informationsfönstret för Tork Hygienställ är ett kommunikationsverktyg som uppmuntrar till att förbättra hygienen på kontor och andra publika platser. Ett perfekt sätt att påminna om vikten av god handhygien och andra viktiga meddelanden.

Det anpassningsbara informationsfönstret ​​​​​​​​fungerar som ett verktyg för reklam och information där du kan kommunicera med dina medarbetare, besökare och gäster.

OBS! Passar endast till Tork Hygienställ med artikelnummer: 511055.

System:
F1 - Dispenser Ansiktsservett
S1 - Liquid soap system
S4 - System Skumtvål (Manuell + Sensor)

Höjd: 20 cm
Bredd: 12.5 cm
Längd:14 cm
Material: Plast
Färg: Transparent


Varumärke:

Tork

Varukategori:

Tork dispenser tvål S1

Leverantör:

Essity Hygiene and Health AB

Lev art nr:

511054

EAN hel förp:

7322540916690

EAN hel pall:

7322540951929

Bruttovikt:

0.3 kg/förp

Volym:

0.004  m3/st

Ring oss direkt!

Carina Torebring Carina Torebring
Order, kundservice
carina@torebrings.se
0380-478 84
Malin Hellström Malin Hellström
Internetorder, kundservice
malin@torebrings.se
0380-478 80
Stefan Grip Stefan Grip
Kaffe- Varuautomater
stefan@torebrings.se
0380-478 81
Daniel Hallgren Daniel Hallgren
Kaffe- Varuautomater
daniel@torebrings.se
0380-478 87
Niklas Torebring Niklas Torebring
Inköp, logistik, IT
niklas@torebrings.se
0380-478 82
Matts Torebring Matts Torebring
Senior
matts@torebrings.se
0380-478 83
Birgitta Torebring Birgitta Torebring
Växel, ekonomi
birgitta@torebrings.se
Växel: 0380-478 80

Support Maskiner

Kristoffer Fyhr Kristoffer Fyhr
Serviceansvarig Automater
service@torebrings.se
0380-478 88
test=;