Livsmedelsgodkänd

Tork Rengöringsduk Precision Mjuk Stor W1

510104
Förp.pris: 2.404,25 kr
Jmf.pris: 6,33 kr/meter (268,79 kr/kg)
Förp. 1*8,95 kg
Beställningsvara
Hos oss kan du alltid beställa även om varan inte finns i lager.
Beställ nu så beräknar vi kunna leverera mellan den 2024-07-08 och den 2024-07-17 för avhämtning hos DB Schenkers ombud i butik.
Köp »

Tork Rengöringsduk Mjuk, W1 Stor rulle

Färg: Vit
Kvalitetsnivå: Premium

Tork Rengöringsduk är en mångsidig rengöringsduk som är mjuk, flexibel och stark. Den passar perfekt för lättare rengöringsuppgifter och suger snabbt upp både olja och andra vätskor, vilket underlättar städarbetet. Rullen som har hög kapacitet passar både i Tork golvställ eller väggställ som har utvecklats med tanke på säkerhet, effektivitet och tillförlitlighet. De har enkla påfyllnings- och avrivningsfunktioner och erbjuder möjligheten att dra av pappret med en hand.

• ”exelCLEAN® teknik – för ett snabbare och mer professionellt resultat”
• Mjuk och flexibel för användning i trånga utrymmen
• ”Tork Easy Handling™ gör det enklare att transportera, öppna och göra sig av med förpackningen”
• Silikonfri rengöringsduk som inte lämnar några spår på den avtorkade ytan

Produktdata:
System: W1 - Vägg/Golv/Standard/Torkduk
lager: 1 
färg: Vit 
tryck: Nej 
rullbredd: 43.0 cm
rullängd: 380.0 m
antal ark: 1000 
arklängd: 38.0 cm
diameter, rulle: 38.0 cm


Varumärke:

Tork

Varukategori:

Tork papper rulle W1

Leverantör:

Essity Hygiene and Health AB

Lev art nr:

510104

EAN hel förp:

7322540057256

EAN hel pall:

7322540275643

Bruttovikt:

9.75 kg/förp

Volym:

0.067  m3/st

Ring oss direkt!

Carina Torebring Carina Torebring
Order, kundservice
carina@torebrings.se
0380-478 84
Malin Hellström Malin Hellström
Internetorder, kundservice
malin@torebrings.se
0380-478 80
Stefan Grip Stefan Grip
Kaffe- Varuautomater
stefan@torebrings.se
0380-478 81
Daniel Hallgren Daniel Hallgren
Kaffe- Varuautomater
daniel@torebrings.se
0380-478 87
Niklas Torebring Niklas Torebring
Inköp, logistik, IT
niklas@torebrings.se
0380-478 82
Matts Torebring Matts Torebring
Senior
matts@torebrings.se
0380-478 83
Birgitta Torebring Birgitta Torebring
Växel, ekonomi
birgitta@torebrings.se
Växel: 0380-478 80

Support Maskiner

Kristoffer Fyhr Kristoffer Fyhr
Serviceansvarig Automater
service@torebrings.se
0380-478 88
test=;