EU Ecolabel Livsmedelsgodkänd

Tork Avtorkningspapper Stor W1

130109
Förp.pris: 939,63 kr
Jmf.pris: 0,80 kr/meter (89,50 kr/kg)
Förp. 1*10,6 kg
Beställningsvara
Hos oss kan du alltid beställa även om varan inte finns i lager.
Beställ nu så beräknar vi kunna leverera mellan den 2024-06-27 och den 2024-07-08 för avhämtning hos DB Schenkers ombud i butik.
Köp »
Beskrivning:

Tork Avtorkningspapper stor rulle W1

• Mycket starkt, absorberar bra
• Passar för områden med stor förbrukning
• Fungerar lika bra för lösningsmedel som för vatten

System: W1 - Vägg/Golv/Standard/Torkduk
Lager: 1 
Färg: Vit 
Rullbredd: 34.0 cm
Rullängd: 1180.0 m
Diameter, rulle: 38.0 cm
Hylsa, inre diameter: 7.1 cm


Varumärke:

Tork

Varukategori:

Tork papper rulle W1

Leverantör:

Essity Hygiene and Health AB

Lev art nr:

130109

EAN hel förp:

7310791206998

EAN hel pall:

7322540161892

Bruttovikt:

10.66 kg/förp

Volym:

0.049  m3/st

Ring oss direkt!

Carina Torebring Carina Torebring
Order, kundservice
carina@torebrings.se
0380-478 84
Malin Hellström Malin Hellström
Internetorder, kundservice
malin@torebrings.se
0380-478 80
Stefan Grip Stefan Grip
Kaffe- Varuautomater
stefan@torebrings.se
0380-478 81
Daniel Hallgren Daniel Hallgren
Kaffe- Varuautomater
daniel@torebrings.se
0380-478 87
Niklas Torebring Niklas Torebring
Inköp, logistik, IT
niklas@torebrings.se
0380-478 82
Matts Torebring Matts Torebring
Senior
matts@torebrings.se
0380-478 83
Birgitta Torebring Birgitta Torebring
Växel, ekonomi
birgitta@torebrings.se
Växel: 0380-478 80

Support Maskiner

Kristoffer Fyhr Kristoffer Fyhr
Serviceansvarig Automater
service@torebrings.se
0380-478 88
test=;