Lock till Papperkorg 50 L B1 svart

205638
Förp.pris: 310,75 kr
Förp. 1*1 st
Beställningsvara
Hos oss kan du alltid beställa även om varan inte finns i lager.
Beställ nu så beräknar vi kunna leverera mellan den 2024-07-01 och den 2024-07-10 för avhämtning hos DB Schenkers ombud i butik.
Köp »

Tork Tillbehör Lock till Papperskorg 50 Ltr B1 svart, se artikelnummer 563008.

Lock som tillval med mjuk stängning: Hygienisk och säker lösning


Varumärke:

Tork

Varukategori:

Tork papperskorg B1

Leverantör:

Essity Hygiene and Health AB

Lev art nr:

205638

EAN hel förp:

7322540366686

EAN hel pall:

7322540401745

Bruttovikt:

0.52 kg/förp

Volym:

0.01  m3/st

Ring oss direkt!

Carina Torebring Carina Torebring
Order, kundservice
carina@torebrings.se
0380-478 84
Malin Hellström Malin Hellström
Internetorder, kundservice
malin@torebrings.se
0380-478 80
Stefan Grip Stefan Grip
Kaffe- Varuautomater
stefan@torebrings.se
0380-478 81
Daniel Hallgren Daniel Hallgren
Kaffe- Varuautomater
daniel@torebrings.se
0380-478 87
Niklas Torebring Niklas Torebring
Inköp, logistik, IT
niklas@torebrings.se
0380-478 82
Matts Torebring Matts Torebring
Senior
matts@torebrings.se
0380-478 83
Birgitta Torebring Birgitta Torebring
Växel, ekonomi
birgitta@torebrings.se
Växel: 0380-478 80

Support Maskiner

Kristoffer Fyhr Kristoffer Fyhr
Serviceansvarig Automater
service@torebrings.se
0380-478 88
test=;