Hållare Sanitetspåse svart B5 Tork

566008
À-pris: 183,88 kr = 1 st
Förp.pris: 1.471,00 kr = 8*1 st
Förp. 8*1 st
Beställningsvara
Hos oss kan du alltid beställa även om varan inte finns i lager.
Beställ nu så beräknar vi kunna leverera mellan den 2024-06-06 och den 2024-06-17 för avhämtning hos DB Schenkers ombud i butik.
Köp »

Tork Hållare i plast för Sanitetspåse är en diskret och praktisk lösning för toalettutrymmet. Dispensern kompletterar Tork Minipapperskorg B3 och säkerställer hygienisk avfallshantering, se artikelnummer 204041 för sanitetspåse.

• Lätt att rengöra
• Diskret
• Enkal att installera


Varumärke:

Tork

Varukategori:

Hållare

Leverantör:

Essity Hygiene and Health AB

Lev art nr:

566008

EAN del förp:

7322540557978

EAN hel förp:

7322540557985

EAN hel pall:

7322540582772

Bruttovikt:

0.19 kg/st  1.52 kg/förp

Volym:

0.001  m3/st,  0.008  m3/förp

Ring oss direkt!

Carina Torebring Carina Torebring
Order, kundservice
carina@torebrings.se
0380-478 84
Malin Hellström Malin Hellström
Internetorder, kundservice
malin@torebrings.se
0380-478 80
Stefan Grip Stefan Grip
Kaffe- Varuautomater
stefan@torebrings.se
0380-478 81
Daniel Hallgren Daniel Hallgren
Kaffe- Varuautomater
daniel@torebrings.se
0380-478 87
Niklas Torebring Niklas Torebring
Inköp, logistik, IT
niklas@torebrings.se
0380-478 82
Matts Torebring Matts Torebring
Senior
matts@torebrings.se
0380-478 83
Birgitta Torebring Birgitta Torebring
Växel, ekonomi
birgitta@torebrings.se
Växel: 0380-478 80

Support Maskiner

Kristoffer Fyhr Kristoffer Fyhr
Serviceansvarig Automater
service@torebrings.se
0380-478 88
test=;