Papperskorg tråd vit 33x32x24,5 cm 28 L

519100
Förp.pris: 204,13 kr
Jmf.pris: 204,13 kr
Förp. 1*1 st
Beställningsvara
Hos oss kan du alltid beställa även om varan inte finns i lager.
Beställ idag före kl. 15:00 så beräknar vi få in den i lager den 2024-07-30.
Köp »

Papperkorg, trådmodell

• Tillverkad av plastöverdragen tråd.
• Lämplig för så väl golv som vägg.
• Storlek (H x B x D) 33 x 32 x 24,5 cm. Rymmer ca 28 liter.


Varukategori:

Papperskorg

Leverantör:

Packoplock Scandinavia AB

Lev art nr:

519100

EAN del förp:

7330307119444

Bruttovikt:

1 kg/förp

Volym:

0.003  m3/st

Ring oss direkt!

Carina Torebring Carina Torebring
Order, kundservice
carina@torebrings.se
0380-478 84
Malin Hellström Malin Hellström
Internetorder, kundservice
malin@torebrings.se
0380-478 80
Stefan Grip Stefan Grip
Kaffe- Varuautomater
stefan@torebrings.se
0380-478 81
Daniel Hallgren Daniel Hallgren
Kaffe- Varuautomater
daniel@torebrings.se
0380-478 87
Niklas Torebring Niklas Torebring
Inköp, logistik, IT
niklas@torebrings.se
0380-478 82
Matts Torebring Matts Torebring
Senior
matts@torebrings.se
0380-478 83
Birgitta Torebring Birgitta Torebring
Växel, ekonomi
birgitta@torebrings.se
Växel: 0380-478 80

Support Maskiner

Kristoffer Fyhr Kristoffer Fyhr
Serviceansvarig Automater
service@torebrings.se
0380-478 88
test=;