Tork Flytande Tvål Handtvätt S1

420810
À-pris: 111,50 kr = 1 lit
Förp.pris: 669,00 kr = 6*1 lit
Jmf.pris: 111,50 kr/lit (0,11 kr/dos)
Förp. 6*1 lit
Beställningsvara
Hos oss kan du alltid beställa även om varan inte finns i lager.
Beställ nu så beräknar vi kunna leverera mellan den 2024-07-03 och den 2024-07-12 för avhämtning hos DB Schenkers ombud i butik.
Köp »
Beskrivning:

Tork Handtvätt Flytande Tvål, S1

Färg: Transparent
Kvalitetsnivå: Premium

Uppmuntra god handhygien med Tork Handtvätt Flytande Tvål. Dess parfym- och färgfria formulering är skonsam mot huden och effektiv mot smuts i kök, såsom olja och fett. Passar perfekt i miljöer där man måste tvätta händerna ofta. Passar i Tork Dispenser Flytande Tvål som är enkel att använda och ger alla användare utmärkt handhygien.

• Formulering tar effektivt bort smuts från händer i kök och områden för livsmedelsberedning
• Dokumenterat snabb och enkel påfyllning med certifiering för enkel användning av Svenska Reumatikerförbundet
• Försluten flaska med engångspump ger bättre hygien och minskar risken för korskontaminering
• Flaskan krymper ihop efter hand som den används, vilket minskar avfallsvolymen


System: S1 - System Flytande Tvål
Appearance: Transparent
Tvåldoft: Parfym fri
Volym: 1000 ml
Antal doser: ≈1000
Färg: Transparent


Varumärke:

Tork

Varukategori:

Tork Tvål flytande S1

Leverantör:

Essity Hygiene and Health AB

Lev art nr:

420810

EAN del förp:

7322540394382

EAN hel förp:

7322540394399

EAN hel pall:

7322540424195

Bruttovikt:

1.08 kg/st  6.48 kg/förp

Volym:

0.002  m3/st,  0.012  m3/förp

Ring oss direkt!

Carina Torebring Carina Torebring
Order, kundservice
carina@torebrings.se
0380-478 84
Malin Hellström Malin Hellström
Internetorder, kundservice
malin@torebrings.se
0380-478 80
Stefan Grip Stefan Grip
Kaffe- Varuautomater
stefan@torebrings.se
0380-478 81
Daniel Hallgren Daniel Hallgren
Kaffe- Varuautomater
daniel@torebrings.se
0380-478 87
Niklas Torebring Niklas Torebring
Inköp, logistik, IT
niklas@torebrings.se
0380-478 82
Matts Torebring Matts Torebring
Senior
matts@torebrings.se
0380-478 83
Birgitta Torebring Birgitta Torebring
Växel, ekonomi
birgitta@torebrings.se
Växel: 0380-478 80

Support Maskiner

Kristoffer Fyhr Kristoffer Fyhr
Serviceansvarig Automater
service@torebrings.se
0380-478 88
test=;