Svanen

Tork Flytande Tvål Industritvål S1

420401
À-pris: 101,63 kr = 1 lit
Förp.pris: 609,75 kr = 6*1 lit
Jmf.pris: 101,63 kr/lit (0,10 kr/dos)
Förp. 6*1 lit
Beställningsvara
Hos oss kan du alltid beställa även om varan inte finns i lager.
Beställ nu så beräknar vi kunna leverera mellan den 2024-08-02 och den 2024-08-13 för avhämtning hos DB Schenkers ombud i butik.
Köp »

Tork Industritvål, S1

Färg: Transparent
Kvalitetsnivå: Premium

Tork Industritvål är avsedd att avlägsna smuts, olja och fett. Tvålen består av en fettlösande ingrediens som är mycket effektiv och samtidigt skonsam mot huden. Tvålen är fri från parfym och färgämnen vilket minskar risken för allergiska reaktioner. Lämplig för Tork dispensrar för flytande tvål och spraytvål som är lätta att använda och ger alla användare utmärkt handhygien.

• Extra stark formulering som avlägsnar fett och återfuktar händerna
• Miljömärkt med Svanen – de nordiska ländernas officiella miljömärkning
• Dokumenterat snabb och enkel påfyllning med certifiering för enkel användning av Svenska Reumatikerförbundet
• Försluten flaska med engångspump ger bättre hygien och minskar risken för korskontaminering
• Flaskan krymper ihop efter hand som den används, vilket minskar avfallsvolymen
• Antal doser: 1000

System: S1 - System Flytande Tvål
Appearance: Transparent
Tvåldoft: Parfym fri
Volym: 1000 ml
Antal doser: ≈1000
Färg: Transparent


Varumärke:

Tork

Varukategori:

Tork Tvål flytande S1

Leverantör:

Essity Hygiene and Health AB

Lev art nr:

420401

EAN del förp:

7322540394061

EAN hel förp:

7322540394078

EAN hel pall:

7322540424140

Bruttovikt:

1.13 kg/st  6.78 kg/förp

Volym:

0.002  m3/st,  0.012  m3/förp

Ring oss direkt!

Carina Torebring Carina Torebring
Order, kundservice
carina@torebrings.se
0380-478 84
Malin Hellström Malin Hellström
Internetorder, kundservice
malin@torebrings.se
0380-478 80
Stefan Grip Stefan Grip
Kaffe- Varuautomater
stefan@torebrings.se
0380-478 81
Daniel Hallgren Daniel Hallgren
Kaffe- Varuautomater
daniel@torebrings.se
0380-478 87
Niklas Torebring Niklas Torebring
Inköp, logistik, IT
niklas@torebrings.se
0380-478 82
Matts Torebring Matts Torebring
Senior
matts@torebrings.se
0380-478 83
Birgitta Torebring Birgitta Torebring
Växel, ekonomi
birgitta@torebrings.se
Växel: 0380-478 80

Support Maskiner

Kristoffer Fyhr Kristoffer Fyhr
Serviceansvarig Automater
service@torebrings.se
0380-478 88
test=;