Tork Dispenser S1 Tvål armbågsfattn

560108
À-pris: 818,75 kr = 1 st
Förp.pris: 6.550,00 kr = 8*1 st
Förp. 8*1 st
Beställningsvara
Hos oss kan du alltid beställa även om varan inte finns i lager.
Beställ nu så beräknar vi kunna leverera mellan den 2024-08-07 och den 2024-08-16 för avhämtning hos DB Schenkers ombud i butik.
Köp »

Tork Dispenser Tvål Armbågsfattning

Tork Dispenser Tvål passar för alla typer av hygienitrymmen - även i tuffa och krävande miljöer. Enliters dispensern med armbågsfattning är avsedd för användning i ormåden där hygien är extra viktigt.
 
Pålitligt och droppfritt system: Säkerställer god hygien
Hög kapacitet 1000 handtvättar: Sparar underhållstid
Robust design: Lämplig också i krävande miljöer
Hygienisk armbågsfattning: När extra hygien är avgörande

Produktdata:
System: S1 - Dispenser Tvål
material: Metall/Plast 
färg: Svart 
bredd: 112 mm
höjd: 291 mm
djup: 114 mm


Varumärke:

Tork

Varukategori:

Tork dispenser tvål S1

Leverantör:

Essity Hygiene and Health AB

Lev art nr:

560108

EAN del förp:

7322540430400

EAN hel förp:

7322540431018

EAN hel pall:

7322540448115

Bruttovikt:

0.73 kg/st  5.84 kg/förp

Volym:

0.007  m3/st,  0.056  m3/förp

Ring oss direkt!

Carina Torebring Carina Torebring
Order, kundservice
carina@torebrings.se
0380-478 84
Malin Hellström Malin Hellström
Internetorder, kundservice
malin@torebrings.se
0380-478 80
Stefan Grip Stefan Grip
Kaffe- Varuautomater
stefan@torebrings.se
0380-478 81
Daniel Hallgren Daniel Hallgren
Kaffe- Varuautomater
daniel@torebrings.se
0380-478 87
Niklas Torebring Niklas Torebring
Inköp, logistik, IT
niklas@torebrings.se
0380-478 82
Matts Torebring Matts Torebring
Senior
matts@torebrings.se
0380-478 83
Birgitta Torebring Birgitta Torebring
Växel, ekonomi
birgitta@torebrings.se
Växel: 0380-478 80

Support Maskiner

Kristoffer Fyhr Kristoffer Fyhr
Serviceansvarig Automater
service@torebrings.se
0380-478 88
test=;