Tork Flytande Handdesinfektion S1 Premium

420116
À-pris: 167,63 kr = 1 lit
Förp.pris: 1.005,75 kr = 6*1 lit
Jmf.pris: 167,63 kr/lit (0,16 kr/dos)
Förp. 6*1 lit
Beställningsvara
Hos oss kan du alltid beställa även om varan inte finns i lager.
Beställ nu så beräknar vi kunna leverera mellan den 2024-07-04 och den 2024-07-15 för avhämtning hos DB Schenkers ombud i butik.
Köp »
Beskrivning:

Tork Flytande Handdesinfektion med 80 % (v/v) denaturerad alkohol är effektiv och idealisk för handrengöring när inget vatten finns tillgängligt. Den är oparfymerad, lämnar inga klibbiga rester på huden och har återfuktande egenskaper som skyddar händerna, även vid frekvent användning. Passar i Tork Dispenser Flytande Tvål som är enkel att använda och ger alla användare utmärkt handhygien.

Certifierat enkelt underhåll och intuitiv påfyllning på mindre än 10 sekunder
Flaskan kan återvinnas och krymper ihop efter hand som den används, vilket minskar avfallsvolymen
Effektiv mot en mängd problematiska organismer – uppfyller kraven i EN 1500, EN 12791 och EN 14476
Använd biocider på ett säkert sätt. Läs alltid på etiketten och produktinformationen innan användning.

System S1: - Liquid soap system
Antal doseringar: 1000
Egenskap: Flytande
Doft: Alkohol doft
Innehåll 1000 ml
Färg Transparent


Varumärke:

Tork

Varukategori:

Tork Handdesinfektion S1

Leverantör:

Essity Hygiene and Health AB

Lev art nr:

420116

EAN del förp:

7322541315126

EAN hel förp:

7322541315133

EAN hel pall:

7322541315140

Bruttovikt:

0.89 kg/st  5.34 kg/förp

Volym:

0.002  m3/st,  0.012  m3/förp

Ring oss direkt!

Carina Torebring Carina Torebring
Order, kundservice
carina@torebrings.se
0380-478 84
Malin Hellström Malin Hellström
Internetorder, kundservice
malin@torebrings.se
0380-478 80
Stefan Grip Stefan Grip
Kaffe- Varuautomater
stefan@torebrings.se
0380-478 81
Daniel Hallgren Daniel Hallgren
Kaffe- Varuautomater
daniel@torebrings.se
0380-478 87
Niklas Torebring Niklas Torebring
Inköp, logistik, IT
niklas@torebrings.se
0380-478 82
Matts Torebring Matts Torebring
Senior
matts@torebrings.se
0380-478 83
Birgitta Torebring Birgitta Torebring
Växel, ekonomi
birgitta@torebrings.se
Växel: 0380-478 80

Support Maskiner

Kristoffer Fyhr Kristoffer Fyhr
Serviceansvarig Automater
service@torebrings.se
0380-478 88
test=;