Tork Dispenser M1 Mini Centrum metall

200040
Förp.pris: 1.042,00 kr
Förp. 1*1 st
Beställningsvara
Hos oss kan du alltid beställa även om varan inte finns i lager.
Beställ nu så beräknar vi kunna leverera mellan den 2024-06-06 och den 2024-06-17 för avhämtning hos DB Schenkers ombud i butik.
Köp »

Tork Dispenser Mini Centrummatad Metall

• Ger en kontrollerad mängd
• Frihet att ta så mycket som behövs
• Enkel att fylla på och rengöra. Fönster visar när det är dags för påfyllning.
• Kan låsas
• Kompakt design: utrymmessnål.

Produktdata:
System: M1 - Små rullar
material: Metall 
färg: Vit 
bredd: 168 mm
höjd: 328 mm
djup: 158 mm


Varumärke:

Tork

Varukategori:

Tork dispenser papper M1

Leverantör:

Essity Hygiene and Health AB

Lev art nr:

200040

EAN hel förp:

7310792000403

EAN hel pall:

7322540007282

Bruttovikt:

1.42 kg/förp

Volym:

0.011  m3/st

Ring oss direkt!

Carina Torebring Carina Torebring
Order, kundservice
carina@torebrings.se
0380-478 84
Malin Hellström Malin Hellström
Internetorder, kundservice
malin@torebrings.se
0380-478 80
Stefan Grip Stefan Grip
Kaffe- Varuautomater
stefan@torebrings.se
0380-478 81
Daniel Hallgren Daniel Hallgren
Kaffe- Varuautomater
daniel@torebrings.se
0380-478 87
Niklas Torebring Niklas Torebring
Inköp, logistik, IT
niklas@torebrings.se
0380-478 82
Matts Torebring Matts Torebring
Senior
matts@torebrings.se
0380-478 83
Birgitta Torebring Birgitta Torebring
Växel, ekonomi
birgitta@torebrings.se
Växel: 0380-478 80

Support Maskiner

Kristoffer Fyhr Kristoffer Fyhr
Serviceansvarig Automater
service@torebrings.se
0380-478 88
test=;