Tork Dispenser M1 Mini svart Centrummatad

558008
Förp.pris: 648,50 kr
Förp. 1*1 st
Lager: 2 förp.
Köp »

Tork Dispenser Mini Centrummatad

• Enkelt koncept för laddning: För snabbare påfyllning
• Rostfria ståltänder. Långvarig och robust
• Flexibel dispensering: Ta så mycket papper som behövs

Produktdata:
System: M1 - Små rullar
material: Plast 
färg: Svart 
bredd: 174 mm
höjd: 321 mm
djup: 165 mm


Varumärke:

Tork

Varukategori:

Tork dispenser papper M1

Leverantör:

Essity Hygiene and Health AB

Lev art nr:

558008

EAN del förp:

7322540349351

EAN hel förp:

7322540349351

Bruttovikt:

0.94 kg/förp

Volym:

0.011  m3/st

Ring oss direkt!

Carina Torebring Carina Torebring
Order, kundservice
carina@torebrings.se
0380-478 84
Malin Hellström Malin Hellström
Internetorder, kundservice
malin@torebrings.se
0380-478 80
Stefan Grip Stefan Grip
Kaffe- Varuautomater
stefan@torebrings.se
0380-478 81
Daniel Hallgren Daniel Hallgren
Kaffe- Varuautomater
daniel@torebrings.se
0380-478 87
Niklas Torebring Niklas Torebring
Inköp, logistik, IT
niklas@torebrings.se
0380-478 82
Matts Torebring Matts Torebring
Senior
matts@torebrings.se
0380-478 83
Birgitta Torebring Birgitta Torebring
Växel, ekonomi
birgitta@torebrings.se
Växel: 0380-478 80

Support Maskiner

Kristoffer Fyhr Kristoffer Fyhr
Serviceansvarig Automater
service@torebrings.se
0380-478 88
test=;