EU Ecolabel Livsmedelsgodkänd

Tork Basic Papper Centrummatad Mini M1

120123
Förp.pris: 450,37 kr
Jmf.pris: 0,34 kr/meter (64,79 kr/kg)
Förp. 1*11x632g
Lager: 26 förp.
Köp »
Beskrivning:

Tork Basic Papper 1-lagers passar perfekt för enkla uppgifter, för att torka händerna och när priset är en viktig faktor. Pappret passar i Tork® Dispenser Mini Centrummatad – en kompakt och mångsidig lösning för arbetsmiljöer där det är nödvändigt att kunna torka av både händer och ytor.

• Lätt att använda med endast en hand

System: M1 - Små rullar
Kvalitetsnivå: Universal
Lager: 1 
Färg: Vit 
Rullbredd: 21.5 cm
Rullängd: 120.0 m
Diameter, rulle: 14.0 cm


Varumärke:

Tork

Varukategori:

Tork papper rulle M1

Leverantör:

Essity Hygiene and Health AB

Lev art nr:

120123

EAN del förp:

7322540465396

EAN hel förp:

7322540465402

EAN hel pall:

7322540465402

Bruttovikt:

7.44 kg/förp

Volym:

0.053  m3/st

Ring oss direkt!

Carina Torebring Carina Torebring
Order, kundservice
carina@torebrings.se
0380-478 84
Malin Hellström Malin Hellström
Internetorder, kundservice
malin@torebrings.se
0380-478 80
Stefan Grip Stefan Grip
Kaffe- Varuautomater
stefan@torebrings.se
0380-478 81
Daniel Hallgren Daniel Hallgren
Kaffe- Varuautomater
daniel@torebrings.se
0380-478 87
Niklas Torebring Niklas Torebring
Inköp, logistik, IT
niklas@torebrings.se
0380-478 82
Matts Torebring Matts Torebring
Senior
matts@torebrings.se
0380-478 83
Birgitta Torebring Birgitta Torebring
Växel, ekonomi
birgitta@torebrings.se
Växel: 0380-478 80

Support Maskiner

Kristoffer Fyhr Kristoffer Fyhr
Serviceansvarig Automater
service@torebrings.se
0380-478 88
test=;