EU Ecolabel Livsmedelsgodkänd

Tork Avtorkningspapper Centrummatad Mini M1

100130
Förp.pris: 704,63 kr
Jmf.pris: 0,53 kr/meter (106,76 kr/kg)
Förp. 1*11x600g
Lager: 40 förp.
Köp »
Beskrivning:

Tork Avtorkningspapper är ett 1-lagerspapper som passar perfekt för enklare arbeten och för att torka händerna. Pappret passar i Tork® Dispenser Mini Centrummatad – en kompakt och mångsidig lösning för arbetsmiljöer där det är nödvändigt att kunna torka av både händer och ytor.

• Mjukt och starkt – passar perfekt för att torka händerna
• Speciellt lämpligt för rengöring av glas – lämnar inga spår på ytan
• Kan hanteras med en hand och är därför enkelt att använda
• Tork slutindikator hjälper dig att planera dina byten av rullar och undvika avbrott och irritationer
• Tork Easy Handling™ E-handle gör det lätt för städpersonalen att bära pappersrullarna

System: M1 - System mini centrummatade rullar
Kvalitetsnivå: Advanced
Lager: 1
Färg: Vit
Rullbredd: 21.5 cm
Rullängd: 120.0 m
Diameter, rulle: 14.0 cm




Varumärke:

Tork

Varukategori:

Tork papper rulle M1

Leverantör:

Essity Hygiene and Health AB

Lev art nr:

100130

EAN del förp:

7322540465334

EAN hel förp:

7322540465341

EAN hel pall:

7322540471724

Bruttovikt:

7.2 kg/förp

Volym:

0.053  m3/st

Ring oss direkt!

Carina Torebring Carina Torebring
Order, kundservice
carina@torebrings.se
0380-478 84
Malin Hellström Malin Hellström
Internetorder, kundservice
malin@torebrings.se
0380-478 80
Stefan Grip Stefan Grip
Kaffe- Varuautomater
stefan@torebrings.se
0380-478 81
Daniel Hallgren Daniel Hallgren
Kaffe- Varuautomater
daniel@torebrings.se
0380-478 87
Niklas Torebring Niklas Torebring
Inköp, logistik, IT
niklas@torebrings.se
0380-478 82
Matts Torebring Matts Torebring
Senior
matts@torebrings.se
0380-478 83
Birgitta Torebring Birgitta Torebring
Växel, ekonomi
birgitta@torebrings.se
Växel: 0380-478 80

Support Maskiner

Kristoffer Fyhr Kristoffer Fyhr
Serviceansvarig Automater
service@torebrings.se
0380-478 88
test=;