Sagaform Diskmaskinsäker
Rek. pris 99,00

Inka Kopp Beige 27 cl Sagaform

5018433
À-pris: 69,00 kr = 1 st
Förp.pris: 414,00 kr = 6*1 st
Förp. 6*1 st
Beställningsvara
Hos oss kan du alltid beställa även om varan inte finns i lager.
Beställ idag före kl. 15:00 så beräknar vi få in den i lager den 2024-07-22.
Köp »
Beskrivning:

En lagom stor och stapelbar mugg i naturens många olika mjuka färger. En mugg för vardagslivet och kontoret. Koppen har en rundad fot som ger en mjuk silhuett som bryts av med en maffig kant som dekorerats med Sagaforms karakteristiska rand. Botten har en praktisk avrinningskanal för att inte samla vatten när den stått i diskmaskinen.

Diameter: 8 cm
Höjd: 9 cm
Volym: 27 cl
Material: Stengods
Skötselråd: Tål maskindisk, Livsmedelssäker


Varumärke:

Sagaform

Varukategori:

Kaffekopp

Leverantör:

Sagaform AB

Lev art nr:

5018433

EAN del förp:

7394150184332

EAN hel förp:

17394150184339

EAN hel pall:

27394150184336

Bruttovikt:

0.2 kg/st  1.2 kg/förp

Volym:

0.001  m3/st,  0.006  m3/förp

Ring oss direkt!

Carina Torebring Carina Torebring
Order, kundservice
carina@torebrings.se
0380-478 84
Malin Hellström Malin Hellström
Internetorder, kundservice
malin@torebrings.se
0380-478 80
Stefan Grip Stefan Grip
Kaffe- Varuautomater
stefan@torebrings.se
0380-478 81
Daniel Hallgren Daniel Hallgren
Kaffe- Varuautomater
daniel@torebrings.se
0380-478 87
Niklas Torebring Niklas Torebring
Inköp, logistik, IT
niklas@torebrings.se
0380-478 82
Matts Torebring Matts Torebring
Senior
matts@torebrings.se
0380-478 83
Birgitta Torebring Birgitta Torebring
Växel, ekonomi
birgitta@torebrings.se
Växel: 0380-478 80

Support Maskiner

Kristoffer Fyhr Kristoffer Fyhr
Serviceansvarig Automater
service@torebrings.se
0380-478 88
test=;